skip_main skip_menu skip_search

Potreby pre rybárov Made in CZ

Mivardi

Mivardi

Prvé výrobky uviedla firma v roku 2004. Za tú dobu sa jej podarilo ovládnuť český trh a odhryznúť si kus aj z toho európskeho. Rybárske vybavenie Mivardi sa tak dostalo do klubu kvalitných rybárskych značiek ako Shimano, Fox alebo Delphin.

Výrobca robí takmer všetko, na čo si spomenie – prúty, navijaky, vlasce, brolly, zavážacie loďky, kreslá… Krmítkové zmesi a návnady pochádzajú priamo zo SR. Nech vás čaká akákoľvek akcia, Mivardi je vždy pripravený. Kvalitu si drží vďaka tomu, že používa funkčné materiály, každý diel starostlivo kontroluje a nebojí sa inovácií, ktoré vychádzajú zo skúseností samotných rybárov.

RYBÁRSKE POTREBY, KTORÉ ŤAHNU SKVELÝM POMEROM CENA KVALITA

Ako v tejto pražsko-mohelníckej firme sami tvrdia, jej cieľom je dodávať tovar, ktorý prevyšuje bežný štandard. O tom svedčí napríklad to, že rybársky bivak Mivardi New Dynasty získal za rok 2012 cenu bivak roka. Ocenením sa môže pochváliť aj iný produkt – rybárske kreslo Mivardi Comfort Quattro.

M-CARP: VYBAVENIE PRE LOV KAPOROV

Pod týmto označením sa skrýva kompletný sortiment na chytanie kaprovitých rýb. Ide o prémiovú triedu výrobkov, ktorá predstavuje jeden z troch základných segmentov firmy.

PLÁVANÁ A FEEDER

Ďalšiu skupinu tovaru reprezentujú rybárske potreby pre feeder a na plavenú. Výrobca sa sústredí na tovar tak pre rekreačný, ako aj závodný rybolov, a to u oboch techník.

REKREAČNÉ RYBARENIE

V tejto sekcii sa nachádzajú produkty Mivardi pre všetkých, ktorí sa rybám venujú rekreačne. Najmä sa jedná o outdoorové vybavenie pre rybárov ako kreslá, lehátka, bivaky a brolly.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Navolenej kombinácii filtrov nezodpovedajú žiadne položky

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz