skip_main skip_menu skip_search

Na pozorovanie vo dne aj v noci

Monokuláre

Pomáhame s výberom

Monokuláre sú pozorovacie nočné videnie vhodné na lov a pozorovanie prírody. Sú to ľahké a kompaktné prístroje, ktoré slúžia k pozorovaniu jedným okom a sú ľahko ovládateľné jednou rukou. Nevýhodou oproti binokulárom je, že zaťažujú len jednoho oko a majú menšie zorné pole. To však plne kompenzujú priaznivou cenou a rozmermi.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Monokulár Bestguarder WG-50 Plus (2021)

zdarma

Tento monokulár s nočným videním poskytuje čiernobiely obraz v noci a farebný digitálny obraz počas dňa so 6× optickým a 5× digitálnym priblížením. Zábery možno prenášať aj do mobilnej aplikácie.

Skladom 1 ks, 7. - 8. 3. u vás

€ 277.3

Bestguarder NV-500

zdarma

Bestguarder NV-500 je odolný monokulár, ktorý je ideálny na nočné aj denné pozorovanie zveri.

Skladom, 7. - 8. 3. u vás

€ 255.9

Nočný monokulár Hikmicro HEIMDAL H4D

zdarma

Nočný monokulár Heimdal H4D je špeciálne navrhnutý na efektívne pozorovanie v absolútnej tme zo vzdialenosti až 200 m, pričom najlepšie výsledky dosahuje vďaka displeju AMOLED a zabudovanému osvetleniu 850 nm.

Skladom 1 ks, 7. - 8. 3. u vás

€ 503.9

MONOKULÁRE S NOČNÝM VIDENÍM

Chcete nahliadnuť do tajov noci, ale nechcete príliš investovat? Monokuláre s nočným videním sú cenovo dostupné a umožnia pozorovanie aj v úplnej tme, a to mnohokrát aj na viac než 200 m. Sú ľahko ovládateľné jednou rukou a zmestia sa do vrecka. Nevýhodou oproti binokulárom je, že zaťažujú len jednoho oko a majú menšie zorné pole. Napríklad monokulár Pard NV019 s dosahom až 400 m sa stal obľúbeným nielen medzi poľovníkmi. Funkciu pozorovacieho monokuláru zastanú tiež niektoré zasádky, napríklad najnovšia verzia Pard NV007S.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz