skip_main skip_menu skip_search

Bez hmyzu a stále voniame

Mugga

Mugga

Mugga je výrobca repelentov na všetok bodavý hmyz. Jeho obrovskou výhodou je, že si nemusíte hľadať zvlášť repelent proti komárom alebo cez leto veľmi populárny repelent proti kliešťom. Repelenty Mugga totiž fungujú na všetok nepríjemný hmyz, na aký si spomeniete. Nech už ide o pavúky, komáre, muchy, kliešťov alebo aj roztoče.

Repelenty Mugga však nie sú efektívne na úkor zápachu, ktorý je bohužiaľ u väčšiny konkurenčných značiek nutným zlom. Ich výrobky sa pripravujú na báze prírodných olejov a rastlinných výťažkov a sú nielen vysoko účinné repelenty, ale taktiež príjemne voňajú. Hlavný aktívny odpudzovač, ktorý Mugga používa, pritom objavila americká armáda už v roku 1946. Konkurenti na ňom však svoje produkty nestavajú.

REPELENT NIELEN V SPREJI

Medzi najpopulárnejšie produkty sa radí Repelent v spreji Mugga 50 %. Stále väčšiu obľubu si v poslednej dobe získava tiež Repelentné mlieko Mugga 20,5 %. Výrobca pamätá aj na tých, čo sa nestihli namazať ich prípravkom a ponúka aj Ukľudňujúci balzam Mugga, ktorý uľaví ako od štípancov, tak aj od popálenia.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz