skip_main skip_menu skip_search

Tritanové fľaše na každodenné použitie

Nalgene

Nalgene

Nalgene je americký výrobca športových fliaš na každodenné použitie s tradíciou od roku 1949. Môžete ich so sebou nosiť do práce, na výlet s rodinnou, ale aj na lezenie po horách.

Kľúčom k úspechu je recyklovateľný a veľmi odolný plast tritan, ktorý sa nachádza vo väčšine fliaš Nalgene. Naviac neobsahuje žiadne BPA ani iné toxické látky. To ocenia predovšetkým rodičia, ktorí hľadajú zdravotne nezávadné detské fľaše Nalgene.

Veľmi populárne sú rovnako ako cyklistické fľaše Nalgene. U nich stačí len vytiahnuť ich zo stojanu na bicykli, odistiť uzáver a zmačknúť fľašu. Obdobne jednoduché ovládanie majú taktiež Nalgene OTF, k ich otvorení vám bude stačiť jediný prst.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Detská fľaša Nalgene On The Fly 350 ml sivá s astronautom

Detská fľaša na vodu z tritanu – moderného a bezpečného plastu. Je vhodná na prenášanie studených aj teplých nápojov a možno ju umývať ručne alebo v umývačke riadu.

Skladom 1 ks, 28. - 29. 5. u vás

€ 15.4

Fľaša Nalgene Wide Mouth 1 l svetlozelená

Ide o 1 litrovú vonkajšiu fľašu. Je vyrobená z odolného plastu tritan, ktorý neobsahuje BPA. Je preto veľmi ľahký a odolný.

Skladom 1 ks, 28. - 29. 5. u vás

€ 20.2

Nalgene Draft 650 ml biela fľaša

Je to športová fľaša s objemom 650 ml. Môžete ho používať pri športoch, ako je cyklistika alebo fitness. Má uzáver s otočným mechanizmom.

Dlhodobo nedostupný

€ 11.6

Detail

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz