skip_main skip_menu skip_search

Sme perlou, čo osvieti vašu korisť

Night Pearl

Night Pearl

Night Pearl je český výrobca termovízií a nočného videnia. Pokiaľ sa nezmerite s niečim iným než najvyššou možnou kvalitou termovízií a predsádiek s nočným videním, je Night Pearl jasnou voľbou.

OPTIKA PRE POĽOVNÍKOV, ARMÁDU AJ POLÍCIU

Nič nepredstavuje väčšiu záruku kvality než dobrá spätná väzba. Pokiaľ si optiku vyskúšajú vojaci a sú s ňou nadmieru spokojní, nemusíte dlho váhať. Night Pearl má totiž zákazky ako pre českú armádu, tak políciu.

TERMOVÍZIE AJ NOČNÉ VIDENIE

Celé produktové portfólio sa delí na dve hlavné skupiny: termovízie Night Pearl a nočné videnie Night Pearl. V týchto kategóriách potom narazíte na puškohľady, predsádky puškohľadov, monokuláre, binokuláre aj kukly. Absolútnu raritu predstavuje digitálne nočné videnie Night Pearl Sport Hunter 100, ktoré vyčnieva z celej ponuky. Je to binokulár s nočným videním. Samozrejmosťou je IR prísvit. Zvykom však pri ďalekohľadoch s nočným videním nie je jeho nízka hmotnosť a ergonomické telo s jednoduchým ovládaním.

Medzi bestsellery môžeme potom zaradiť napríklad Night Pearl Scops 13 alebo Night Pearl NP-22 Gen2+ DEP Green. Tie ponúkajú kvalitný a čistý obraz. Termovízia Scops 13 dokonca detekuje človeka aj na vzdialenosť cez 850 metrov. Nočné videnie NP-22 zasa ponúka až 60 hodinovú výdrž baterky a vystačí si aj bez prísvitu, teda len so zbytkovým svetlom.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Navolenej kombinácii filtrov nezodpovedajú žiadne položky

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz