skip_main skip_menu skip_search

MRE po česky

One Meal

One Meal

MRE (Meal, Ready-to-Eat) je núdzová dávka potravín, ktorá vám umožní najesť sa za akýchkoľvek podmienok. Využíva ju armáda a veľkú popularitu si získala aj u outdoorových nadšencov. Dnešná doba je bohužiaľ taká, že sa oplatí mať v prípade núdze schované trvanlivé jedlo, ktoré je nenáročné na prípravu.

Na ohrev jedla sa používa chemická reakcia a nemusíte sa teda starať o zarábaní ohňa. Bohužiaľ v týchto prídeloch našinec väčšinou nenájde tuzemskú kuchyňu. Česká spoločnosť One Meal sa tento nedostatok rozhodla napraviť, a tak v jej balíčkoch narazíte na jedlá, ktoré Česi dôverne poznajú – napríklad guláš.

IDEÁLNA DÁVKA ENERGIE

Konečný produkt je výsledkom viac ako dvadsaťročnej praxe v odbore potravinových dávok. One Meal Ration Pack rešpektuje národné i svetové stravovacie zvyklosti, nezabúda ani na rôzne zdravotné obmedzenia a moderné stravovacie návyky. Spĺňa tiež náročné požiadavky armád NATO a svoje využitie určite nájde aj pri záchranárskych zložkách.

Kulinárske zážitky nie sú práve to najdôležitejšie vo vypätých situáciách, ale chutné jedlo dokáže na druhú stranu zdvihnúť morálku. Pokrmy od One Mealu sú nielen nutrične bohaté, ale aj veľmi chutné. Táto dávka je ideálnym stravovacím riešením pri výpadku dodávok energie alebo počas živelných katastrof.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz

Pridajte sa k viac ako 100.000 odberateľom a získajte novinky, akcie a recenzie

Prihlásením súhlasíte so spracovaním osobných údajov.