skip_main skip_menu skip_search

Kvalitné chrániče sluchu

Peltor

Peltor

Slúchadlá Peltor dnes uvidíte snáď na každej strelnici alebo pracovisku. Táto značka chráničov sluchu spadá pod americkú spoločnosť 3M, ktorá je gigantom na poli ochranných pomôcok.

Jej história siaha až do začiatku 20. storočia, kedy bola založená v Minnesote. Jej pôvodným cieľom bola ťažba korundu. S postupom času sa preorientovala na ochranné pracovné doplnky, vďaka ktorým ju poznáme dnes.

S PELTOROM JE VÁŠ SLÚCH V BEZPEČÍ

Peltor sa špecializuje hlavne na ochranu sluchu. Či už ste baník, hasič, robotník na stavbe alebo strelec, zo širokej ponuky modelov si určite vyberiete. Slúchadlá dokonale tlmia okolitý hluk a pohodlne sa nosia. Neprekrývajú iba vaše ucho, ale aj okolité kosti, pretože aj tu môže prenikať zvuk. Mušle a vankúšiky sú vyrobené z príjemných a ľahko umývateľných materiálov, takže údržba je hračka.

Na našom e-shope vás budú pravdepodobne najviac zaujímať strelecké slúchadlá Peltor. A máte naozaj z čoho vyberať. V ponuke sú dostupnejšie modely ako Peltor Optime III, ale aj pokročilá Peltor SportTac pre náročných strelcov.

Na chrániče sluchu Peltor nedá dopustiť ani armáda a polícia. Môžete si tiež pozrieť celý rad streleckých okuliarov.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz