skip_main skip_menu skip_search

Nekonečná zásoba streliva

Presslug

Presslug

Myšlienku výroby vlastného streliva do vzduchoviek priviedli v Presslugu k dokonalosti. Naplno zúročili viac ako 15 rokov skúseností so zbraňami a vytvorili celú sadu nástrojov na výrobu diaboliek a slugov tej najvyššej kvality.

Po starostlivom vývoji a testovaní priviedli na trh perfektné náčinie, ktoré prináša strelcom slobodu, sebestačnosť a nekonečné možnosti experimentovať. To, že si za svojimi výrobkami firma stojí, potvrdzuje doživotná záruka a 100% zákaznícky servis. Pri výrobe používajú tie najlepšie možné materiály a moderné CNC stroje.

Na výrobu diaboliek slúži Lis Presslug. Funguje na pákovom princípe a umožňuje jednoduchú manipuláciu. S patričnou matricou vám umožní vytvoriť z oloveného drôtu strelivo v kalibroch 4,5 mm, 5,5 mm a 6,35 mm. Na strih drôtu slúži Presslug Cut. Vystrieľané diabolky je možné jednoducho roztaviť a recyklovať za pomoci špeciálnych odlievacích klieští.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Čiapky

Čiapka Presslug

Šiltová čiapka Presslug má štruktúrovanú korunu skladajúcu sa zo 6 panelov, z čoho 4 sú vyplnené sieťkou a 2 tvoria čelo, na ktorom sa nachádzajú dva ventilačné otvory a vyšité logo.

Skladom > 100 ks, v utorok 5. 12. u vás

€ 19.5

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz