skip_main skip_menu skip_search

Vytvorené lovcami pre lovcov

Primos

Primos

Primos Hunting je svetovým lídrom v oblasti vábničiek na divokú zver. Cieľom americkej spoločnosti je poskytovať kvalitné vybavenie, vytvorené lovcami pre lovcov. Pod touto značkou sa však ukrývajú taktiež ďalšie produkty, z nich za zmienku stojí predovšetkým strelecké palice Primos. Tie pomôžu so stabilitou pri streľbe každému poľovníkovi alebo lovcovi.

VÁŠEŇ PRE LOV

Firmu založil Will Primos, ktorý už od útleho veku miloval lov kačíc a jeho snom vždy bolo vytvárať a predávať lovecké potreby. Prvé vábničky skonštruoval z plechoviek od piva a postupne ich zdokonaloval. Postupom času ich začal predávať. Zvuk výrobkov sa rýchlo rozširoval a netrvalo to dlho a značka Primos Hunting sa stala jednou zo stálic v loveckom svete.

VŠETKO PRE LOVCOV

Will však nezaspal na vavrínoch. Neustále sa snaží svoje produkty zlepšovať. Veľmi dobre si uvedomuje, že jeho úspech závisí na kvalite výrobkov, ktoré predáva. Ako sám hovorí: „Pokiaľ by s tým nechcel loviť, tak to nebudem predávať.“

Dnes v širokom sortimente Primos nájdete cez 600 položiek. Monopody, bipody a tripody, ale tiež svietidlá a fotopasce. Medzi najobľúbenejšie sa radí predovšetkým strelecká trojnožka, prípadně aj dvojnožka, ktoré poskytujú nadštandardnú stabilitu. S ich pomocou si môžete byť istí, že bude každá rana do čierneho. To všetko je stále len zlomkom bohatej ponuky príslušenstva pre poľovníctvo a lov.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Tripody

Statív Primos Trigger Stick Gen III

Statív vhodný pre poľovníkov. Odnímateľná hlava „V“ sa dá otáčať o 360°. Na konci nôh sú protišmykové gumové čižmy.

Skladom 1 ks, v streda 7. 12. u vás

€ 178.2

Vábničky

Primos Still Mouse Squeeze Fox Lure

Je to nástraha, ktorá verne napodobňuje piskot a kvílenie poranenej myši alebo iného hlodavca. Takéto lákadlo k vám priláka dravce všetkých druhov.

Skladom 1 ks, v streda 7. 12. u vás

€ 15.5

Monopody

Monopod Primos Trigger Stick Gen 3

Monopod vhodný pre poľovníkov. Odnímateľná hlava „V“ sa dá otáčať o 360°. Na konci nôh sú protišmykové gumové čižmy.

Skladom 4 ks, v streda 7. 12. u vás

€ 85.7

Bipody

Primos Trigger Stick Gen 3 Bipod

Dvojnožka vhodná pre poľovníkov. Odnímateľná hlava „V“ sa dá otáčať o 360°. Na konci nôh sú protišmykové gumové čižmy.

Skladom 1 ks, v streda 7. 12. u vás

€ 122.6

Vábničky

Primos Still Cottontail Rabbit Fox Lure

Je to ideálny pomocník pri love líšok. Napodobňuje vysoký piskot zraneného divokého králika. Priťahuje dravce na krátke i dlhé vzdialenosti.

Skladom 2 ks, v streda 7. 12. u vás

€ 11.4

Vábničky

Primos Raspy Coaxer Fox Lure

Je to ideálny pomocník pri love líšok. Dokáže verne napodobniť zraneného zajaca aj pískajúcu myš. Je vhodný aj pre iné dravce.

Skladom 4 ks, v streda 7. 12. u vás

€ 15.9

Vábničky

Primos Still Jackrabbit Fox Lure

Je ideálnym pomocníkom pri love líšok. Vydáva zvuk zajačieho stonania. Ak budete správne vnadiť, prilákate k sebe líšku pomerne rýchlo.

Skladom 2 ks, v streda 7. 12. u vás

€ 11.9

Vábničky

Návnada pre dravce Primos Lil' Dog

Primos Lil' Dog je ideálny nástroj na lov dravcov. Nástraha má dva náustky na vábenie na rôzne vzdialenosti – zelený a biely.

Skladom 1 ks, v streda 7. 12. u vás

€ 26.0

Vábničky

Vábnička na bažantov Primos Pheasant Call

Novinka

Vábnička Primos Pheasant Call má klasickú konštrukciu z tvrdého dreva a vydáva verný zvuk, ktorý dokáže lokalizovať aj prilákať ukrytých bažantov do streleckého poľa. Vábničku si môžete zavesiť napríklad na krk, pretože má zabudované praktické pútko.

Skladom 2 ks, v streda 7. 12. u vás

€ 25.8

Vábničky

Vábnička na husy Primos Shaved Reed Speck

Novinka

Vábnička Primos Shaved Reed Speck Goose Call má špeciálne upravený plátok, cez ktorý budete počuť na celé okolie. Uľaví to aj vašim pľúcam, pretože konštrukcia nepotrebuje toľko vzduchu na vydávanie zvuku. Skrátka, všetky husy v okolí o vás budú vedieť.

Skladom 1 ks, v streda 7. 12. u vás

€ 35.4

Vábničky

Vábnička na kačice Primos Pro Mallard™

Novinka

Primos Pro Mallard™ je jednoduchá a ľahko použiteľná vábnička, ktorá sa veľmi rozoznie. Táto zvuková návnada má v konštrukcii ladiaci otvor, pomocou ktorého môžete ovládať výšku vydávaného tónu – takže môžete znieť ako úplne iné kačice.

Skladom 1 ks, v streda 7. 12. u vás

€ 20.7

Vábničky

Šnúrka Primos pre 2 nástrahy

Je to šnúrka, na ktorú navlečiete 2 nástrahy. Má dve samostatné slučky na pripevnenie nástrah, ktoré sú oddelené pevnou stuhou.

Skladom 2 ks, v streda 7. 12. u vás

€ 5.7

Fotopasce bez GSM

Primos Proof Cam 03

Je to fotopasca vhodná na zabezpečenie chaty aj na sledovanie zveri. V noci dokáže v ideálnych podmienkach osvetliť obraz až do vzdialenosti 24 metrov.

Dlhodobo nedostupný

€ 176.5

Detail

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz