skip_main skip_menu skip_search

Objavte tajomstvo ukryté v tme

Pulsar

Pulsar

CESTA K ÚSPECHU BOLA TRNITÁ

Pulsar ako značka vystupuje na trhu od roku 2008. Príbeh spoločnosti Pulsar má však skromné korene siahajúce až do roku 1991, kedy skupina inžinierov mala tú odvahu začať v pivnici vyrábať drevené zameriavacie ďalekohľady práve v dobe, kedy sa obyvatelia ich zeme vymaňovali z útlaku Sovietskeho zväzu. Z počiatku to nebolo vôbec jednoduché, ale boli veľmi odhodlaní. Snívali o tom, že budú vyrábať zariadenie, ktoré ľuďom zlepší život a umožní im vidieť úžasné veci a prežiť nezabudnuteľné zážitky. S odstupom času môžeme smelo prehlásiť, že se im to skutočne podarilo.

BOD ZLOMU

V roku 1998 došlo k spojeniu bieloruskej a americkej spoločnosti a k výraznému rastu firmy. Koncom nasledujúceho roku už spoločnosť vyrábala moderné ďalekohľady a predaje rástli v Európe aj v Spojených štátoch.

NOČNÉ VIDENIE PULSAR SÚ CELOSVETOVO UZNÁVANÉ

Prvé prístroje pre nočné videnie spatrili svetlo sveta v roku 1999. Firma vsadila ako vždy na rovankú kartu: investovala do ľudí a vývoja nových technológií. Vďaka tomu bol úspech zaručený a značka Pulsar sa nezmazateľne zapísala do podvedomia lovcov, poľovníkov a outdoorových nadšencov, kde platí ako synonymum kvality.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Termovízie

Adaptér Pulsar PSP 56 mm

Adaptér PSP sa používa na montáž termovízneho alebo digitálneho predného zameriavača na dennú optiku. Adaptér umožňuje bleskovú montáž a demontáž predsádky.

Dlhodobo nedostupný

€ 123.0

Detail

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz