##skip_main ##skip_menu ##skip_search

Puškohľady s nočným videním

Puškohľad s nočným videním DNT Optics Zulus 4K 3-24x50 LRF

Digitálny puškohľad s denným aj nočným režimom, 4K senzorom Sony STARVIS 2, objektívom 50 mm, zväčšením 3–24× a obrazovými režimami 4K/30 fps a Full HD/60 fps. Ponúka laserový diaľkomer s dosahom až 1200 m, balistickú kalkulačku DNT Ballistic Engine, funkcie One-Shot Zero, Picture-in-Picture a RAV, 64GB internú pamäť, Wi-Fi a odolnú konštrukciu s 30mm tubusom.
Viac informácií

Skladom 7 ks, 28. - 29. 7. u vás

Doprava zdarma Možnosti dopravy

€ 917.0

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získate 680 vernostných bodov. Viac o Balistas Club

Záruka:
36 měsíců
Výrobca:
DNT Optics
EAN:
850065096391
Katalógový kód:
ZT4K324R

DNT Optics Ďalšie produkty výrobcu

Sme špecialisti na voľne predajné zbrane

Popis produktu

DNT ZULUS 4K 3–24×50 LRF je digitálny puškohľad s funkciou denného aj nočného videnia, integrovaným laserovým diaľkomerom a balistickou kalkulačkou DNT Ballistic Engine. Modernú elektroniku ukrýva v klasickom tubusovom tele, ktoré sa vzhľadom, ovládaním aj spôsobom montáže podobá bežnému optickému puškohľadu. Je určený na lov, reguláciu škodcov aj športovú streľbu cez deň, za šera a v noci.

Cez deň poskytuje prirodzený farebný obraz, zatiaľ čo po súmraku ho možno prepnúť do čiernobieleho nočného režimu. Vďaka tomu ho možno používať prakticky nepretržite bez nutnosti meniť zameriavač podľa aktuálnych svetelných podmienok.

Puškohled s nočním viděním DNT Optics Zulus 4K 3-24x50 LRF gif 2

Funkcie a vlastnosti

Základom puškohľadu je Sony STARVIS 2 CMOS senzor s veľkosťou 1/1,8″ a rozlíšením 3840×2160 px. V kombinácii s 50mm objektívom so svetelnosťou f/1,8 a šošovkami z ED skla poskytuje jemný obraz s prirodzeným kontrastom. Výsledný obraz sa zobrazuje na jemnom 1920×1080px 0,49″ Micro-OLED displeji s obnovovacou frekvenciou 60 Hz.

Puškohľad ponúka dva obrazové režimy. Režim 4K pri 30 snímkach za sekundu kladie dôraz na maximálne množstvo detailov, ponúka zväčšenie až 24× a podporuje až 6-násobný bezstratový digitálny zoom. Režim Full HD pri 60 snímkach za sekundu poskytuje plynulejší obraz, uľahčuje sledovanie pohybujúcich sa cieľov a ponúka lepšie výsledky pri slabom osvetlení. Strelec si tak môže zvoliť maximálne rozlíšenie na pozorovanie vzdialených cieľov alebo plynulejšie zobrazenie pri sledovaní pohybu.

Puškohled s nočním viděním DNT Optics Zulus 4K 3-24x50 LRF text 1

Citlivý senzor a technológia zlučovania pixelov umožňujú používať zameriavač za šera alebo mesačného svitu aj bez infračerveného prísvitu. IR prísvit nie je súčasťou balenia. Na pozorovanie v úplnej tme alebo nočnú streľbu na dlhšie vzdialenosti výrobca odporúča použiť samostatný externý IR prísvit.

Tento model je vybavený integrovaným laserovým diaľkomerom s rozsahom 5–1300 yardov, teda až približne 1200 metrov. Vzdialenosť cieľa tak možno zmerať priamo prostredníctvom puškohľadu bez nutnosti používať ďalšie zariadenie alebo opúšťať streleckú pozíciu. Popri jednotlivom meraní podporuje aj časované a priebežné meranie vzdialenosti.

Na diaľkomer nadväzuje balistická kalkulačka DNT Ballistic Engine, ktorá na základe nameranej vzdialenosti a uloženého profilu streliva vypočíta potrebnú korekciu. Výsledok následne zobrazí priamo v zornom poli. K dispozícii sú metódy Holdover, pri ktorej sa zobrazí samostatný korekčný bod, a Dial-In, pri ktorej sa podľa výpočtu presunie hlavný zameriavací bod. Balistické údaje možno nastavovať priamo v zameriavači alebo prostredníctvom aplikácie DNT.

Puškohled s nočním viděním DNT Optics Zulus 4K 3-24x50 LRF gif 1

Strelec má k dispozícii 9 typov zámerych osnov v 5 rôznych farbách, takže si môže zobrazenie prispôsobiť použitej zbrani, cieľu aj okolitému prostrediu. Nastrelenie uľahčuje funkcia One-Shot Zero, pri ktorej možno elektronicky presunúť osnovu na miesto zásahu. Pri presnom mierení oceníte aj režim Picture-in-Picture, ktorý zobrazí zväčšený výrez cieľa bez toho, aby strelec stratil prehľad o okolnom priestore.

Puškohľad umožňuje zaznamenávať video so zvukom v rozlíšení 4K pri 30 fps alebo Full HD pri 60 fps. Záznamy sa ukladajú do vstavanej pamäte s kapacitou 64 GB, takže nie je nutné dokupovať pamäťovú kartu. Popri bežnom nahrávaní je k dispozícii aj funkcia RAV – Recoil Activated Video, ktorá po rozpoznaní spätného rázu automaticky zachytí záznam pred výstrelom aj po ňom.

Pomocou integrovanej Wi-Fi možno zameriavač prepojiť s mobilnou aplikáciou DNT. Bezdrôtové pripojenie slúži na prenos balistických profilov, zobrazenie živého obrazu, správu uložených záznamov a ich prenos do mobilného telefónu.

Puškohled s nočním viděním DNT Optics Zulus 4K 3-24x50 LRF text 2

Konštrukcia z leteckého hliníka je postavená okolo klasického 30mm tubusu, takže možno puškohľad upevniť pomocou dodávaných alebo iných kompatibilných 30mm montážnych krúžkov. Hmotnosť samotného zameriavača je približne 690 g a očný reliéf dosahuje 65 mm. Krytie IP67 chráni elektroniku pred prachom, dažďom a krátkodobým ponorením do vody. Puškohľad je zároveň dimenzovaný na spätný ráz až do úrovne kalibru .50 BMG.

Zdrojom energie je vymeniteľná Li-ion batéria typu 21700 s plochým kladným pólom, ktorá poskytuje až 6 hodín prevádzky. Batériu možno v prípade potreby rýchlo vymeniť priamo v teréne.

Obsah balenia

  • Puškohľad s nočným videním DNT ZULUS 4K 3–24×50 LRF
  • 2× 30mm montážne krúžky OR30126
  • Montážny kľúč
  • Slnečná clona objektívu
  • Odklápacia krytka objektívu
  • Gumená očnica
  • Li-ion batéria 21700 s plochým kladným pólom
  • Dátový kábel
  • Handrička na čistenie optiky
  • Užívateľský manuál
  • Stručný návod Quick Start Guide

Súbory k stiahnutiu

Produkt je zaradený v týchto kategóriách

Videá (1)

DNT Zulus 4K

DNT Zulus 4K

Parametre

Výrobca:
DNT Optics
Maximálna kapacita pamäte:
64 GB
Rozlíšenie displeja:
1920x1080 px
Vodeodolné:
Áno
Rozmery:
347×83×65.3 mm
Veľkosť displeja:
0.49 in
Hmotnosť:
690 g
Dioptrická korekcia: ?
Áno
Materiál:
Hliník
Montáž:
Áno na 22mm
Priemer tubusu:
30 mm
Druh batérie:
1 x 21700
Výdrž batérie:
6 h
Typ nočného videnia:
Digitálne
Wi-Fi:
Áno
Zväčšenie:
3 x
Digitálny zoom:
3-24 x
Záruka:
36 měsíců

Doporučujeme prikúpiť (21)

Recenzie zákazníkov (0)

Ohodnoťte tovar ako prvý a pomôžte iným s výberom.

Pridať hodnotenie

Ohodnotením súhlasíte s pravidlami publikácie. Po ich overení bude recenzia obratom zverejnená.

Dotazy k produktu (0)

S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

Podobné produkty

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz

Neujde ti žiadna novinka ani akcia – prihlás sa na odber

Prihlásením súhlasíte so spracovaním osobných údajov.