skip_main skip_menu skip_search

Máte dotaz? Sme tu pre vás Michal +420 778 772 453, Po–Pia, 8:00–16:00

Zbierajte vernostné diabolky a šetrite na nákupe

icon_in_basket 0 Prázdny
Marek Děngl

Mirka

Váš košík je prázdny

Pridajte do neho vybraný tovar. Premýšľate, kde začať?

Prehliadnite si najpredávanejšie kusy alebo našu poradňu.

Jednoduché a lacné

Puškohľady s pevným zväčšením

Pomáhame s výberom

Puškohľady s pevným priblížením majú svoje výhody aj nevýhody. Majú jednoduchšiu konštrukciu ako puškohľady s variabilným zväčšením, preto sú obecne ľahšie, lacnejšie a taktiež odolnejšie. Dôležité je vybrať správne priblíženie podľa najčastejšej streleckej vzdialenosti, inak sa bude javiť cieľ v optike moc malý, alebo naopak príliš veľký.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Puškohľady s pevným zväčšením

Puškohľad Valiant Themys II 10x32 SF Compact HFT MRAD

2x

Themys II je už druhou generáciou obľúbeného radu zameriavačov od českej spoločnosti Valiant. Tento kompaktný puškohľad bol špeciálne navrhnutý v spolupráci so športovými strelcami pre streleckú disciplínu HFT. K najvýraznejším novým prvkom patria prepracované komíny s funkciou Zero-Stop.

Skladom > 50 ks, v utorok 26. 9. u vás

€ 277.3

PUŠKOHĽADY S PEVNÝM ZVÄČŠENÍM

Používajú sa najmä na pušky s veľkou kinetickou energiou a v obľube ich má celá rada poľovníkov. Využijete ich aj na vybrané športové disciplíny. Než sa však rozhodnete k nákupu, najprv si rozmyslite, na akú vzdialenosť máte v pláne strieľať. Na terčovú streľbu do 15 m vystačí 4x zoom, šesťnásobný zoom je ideálny na cieľ vzdialený do 35 m. S rastúcou vzdialenosťou už desiatku neuvidíte. Vynikajúce puškohľady vyrába česká firma Valiant, jej vlajkovú loď Valiant Zephyr 10x44 si kvôli krišťálovo čistému obrazu obľúbila rada športových strelcov. Lovecké vzdialenosti sú samozrejme celkom iné. Medzi najobľúbenejšie lovecké puškohľady s pevným zväčšením patria 7x50 a 8x56, ktoré ponúkajú vynikajúcu svetelnosť a dlhoročnú životnosť. V tejto kategórii sa tešia dobrej povesti české optiky Fomei.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz