skip_main skip_menu skip_search

Americké nástroje na údržbu zbraní

Real Avid

Real Avid

Pokiaľ ste vlastníkom strelnej zbrane a chcete sa o svojho miláčika patrične postarať najlepším riešením je investovať do správneho náčinia. Tu však narazíte na malý problém. Na našom trhu sú dostupné buď úplne základné čistiace sady nie zrovna presvedčivej kvality alebo skutočne špičkové nástroje s vysokú cenu. Skrátka tu chýba zlatá stredná cesta. Americký výrobca Real Avid sa tento nedostatek rozhodol napraviť

PROFESIONÁLNE A CENOVO DOSTUPNÉ ČISTENIE NA ZBRANE

Zo širokej ponuky produktov Real Avid si vyberie skutočne každý. Hľadáte kvalitnú čistiacu šnúru na svoju brokovnicu alebo napríklad guľovnicu? Bore Boss je všestranný nástroj, ktorý spoľahlivo vyčistí hlaveň v priebehu pár okamihov.

Vlastníkov zbraní vychádzajúcich z platformy AK-47 iste poteší čistiaca sada Real Avid Gun Boss AK47. Obsahuje všetko potrebné náčinie na dokonalú údržbu týchto útočných pušiek.

Gun Boss Pro Universal Cleaning Kit sa skladá z kefiek a vytierákov pre dokonalé vyčistenie hlavní dlhých aj krátkych zbraní. Tento model je vhodný pre kalibre od .22 až do 12 GA.

KEFKY A ĎALŠIE PRÍSLUŠENSTVO

K dispozícii je taktiež sada kefiek a škrabiek Accu-Grip, ktorá vám umožní odstrániť nečistoty aj z ťažko dostupných miest. Pre skutočne precízne vyčistenie doporučujeme set Gun Boss Pro Precision Tools. Ten ponúka hneď niekoľko mosadzných a oceľových škrabiek, ale napríklad tiež pinové razníky.

Majiteľov krátkych by mohol zaujať praktický multitool AMP Pistol. Obsahuje veľké množstvo nástrojov pre údržbu vašej pištole a pritom nezaberie omnoho viac miesta než klasický vreckový nôž.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Kefky

Kefa cal.30 (7,62 mm)

Táto kefa s bronzovými štetinami je ideálnym nástrojom na čistenie hlavní dlhých a krátkych zbraní. Je kalibru .30 (7,62 mm).

Dlhodobo nedostupný

€ 2.1

Detail

Kefky

Štetec cal.22 (5,5 mm)

Táto kefa s bronzovými štetinami je ideálnym nástrojom na čistenie hlavní dlhých a krátkych zbraní. Je kalibru .22 (5,5 mm).

Dočasne nedostupný

€ 2.7

Detail

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz