skip_main skip_menu skip_search

Poľská strelecká výbava

RealHunter

RealHunter

Realhunter je poľská značka, ktorá vyrába profesionálny tovar pre lovcov a strelcov. Jej výrobky v sebe kombinujú dostupnú cenu a vysokú kvalitu. Firma taktiež dbá na bezpečnosť a komfort užívateľa počas lovu alebo na strelnici. 

OCHRANA SLUCHU PRE STRELCOV

Strelecká slúchadlá Realhunter sú asi najvýraznejším artiklom. Dodávajú sa v troch farbách (olivová, čierna a oranžová) a spoľahlivo ochránia váš sluch. Ergonomický tvar je veľkou výhodou a niektoré modely majú výrez v spodnej časti kvôli jednoduchému miereniu pri streľbe z dlhých zbraní.

Aktívne slúchadlá Realhunter blokujú všetky zvuky nad 85 dB a majú integrovaný smerový mikrofón, takže s nimi môžete bez problémov komunikovať s ostatnými strelcami.

Pasivne modely sú o niečo lacnejšie a bez smerového mikrofónu, ale hluk tlumia rovnako spoľahlivo. 

ĎALŠIE STRELECKÉ PRÍSLUŠENSTVO

Neoddeliteľnou súčasťou streleckej výbavy sú tiež ochranné okuliare, ktoré Realhunter dodáva vo vysokej kvalieě. Ďalej u nás nájdete montáž na baterku Trix alebo lovecký nôž Double Blade.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Váhy na zver

Realhunter Kladivo na zver do 450 kg

1x

Odolný kladkostroj na zver s nosnosťou do 450 kg od poľského výrobcu Realhunter. Kladkový systém znižuje pôvodnú hmotnosť úlovku až o 70 %.

Skladom na centrálnom sklade, 11. - 12. 12. u vás

€ 19.1

Váhy na zver

Hák a kladivo Realhunter na zver do 225 kg

2x

Hák na zver a kladkostroj od poľského výrobcu Realhunter s nosnosťou do 225 kg. Zdvíhanie a zavesenie veľkého úlovku je s týmto modelom hračka.

Skladom 12 ks, 6. - 7. 12. u vás

€ 23.6

Vnadidlá

RealHunter Bukový decht 5l

Bukový decht od poľského výrobcu RealHunter. Je to veľmi účinná návnada na čiernu a jeleniu zver vo veľkom päťlitrovom balení.

Skladom 1 ks, 6. - 7. 12. u vás

€ 25.0

Vnadidlá

RealHunter Bukový decht 2,5l

Balenie dvoch litrov bukového dechtu od spoločnosti RealHunter. Čierna a jelenia zver cíti tento decht na veľkú vzdialenosť.

Skladom 1 ks, 6. - 7. 12. u vás

€ 19.5

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz