skip_main skip_menu skip_search

Pracujeme s ľuďmi a pre ľudí

Remington

Remington

Spoločnosť Remington sa venuje výrobe odolného a spoľahlivého termoprádla a ďalších odevov a doplnkov. Výrobca sa pýši kvalitným technickým spracovaním s dôrazom na funkčnosť a cenovú dostupnosť. 

Vývoj jednotlivých produktov vychádza z dlhoročných skúseností a konzultácií s aktívnymi používateľmi a outdoorovými nadšencami.

Profesionálna úroveň výrobkov ale nie je úmerná cene, čo je veľmi výhodné aj pre úplných začiatočníkov. Jedným z hesiel spoločnosti je "pracujeme s ľuďmi a pre ľudí".

Oblečenie sa môže pochváliť vynikajúcou priedušnosťou, je nepremokavé, vetruvzdorné a vydrží aj to najnáročnejšie zaobchádzanie.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Termo oblečenie

Termobielizeň Remington Expedition

6x

Termobielizeň Remington Expedition je vhodná pre všetkých, ktorým je pobyt medzi štyrmi stenami trochu nepríjemný. Ocenia ho horolezci, poľovníci, rybári a ľudia, ktorí majú radi čerstvý vzduch, pekné výhľady a chladnejšie počasie. Udrží vás v teple až do –35 °C, takže sa nemusíte obávať chladu.

Skladom 3 ks, v streda 5. 4. u vás

€ 47.3

Termo oblečenie

Termobielizeň Remington Extreme

4x

Termobielizeň Remington je vhodná pre všetkých, ktorým je pobyt medzi štyrmi stenami trochu nepríjemný. Ocenia ho horolezci, poľovníci, rybári a ľudia, ktorí majú radi čerstvý vzduch, pekné výhľady a chladnejšie počasie. Udrží vás v teple až do –30 °C, takže sa nemusíte obávať chladu.

Skladom > 20 ks, v streda 5. 4. u vás

€ 47.3

Termo oblečenie

Termobielizeň Remington Reflective

2x

Termobielizeň Remington sa hodí pre každého, komu je pobyt medzi štyrmi stenami trochu nepohodlný. Ocenia ho horolezci, poľovníci, rybári a ľudia, ktorí majú radi čerstvý vzduch, pekné výhľady a chladnejšie počasie. Udrží vás v teple až do –25 °C, takže sa nemusíte obávať chladu.

Skladom > 50 ks, v streda 5. 4. u vás

€ 43.3

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz