skip_main skip_menu skip_search

Najväčší výrobca zbraní v USA

Ruger

Ruger

Sturm, Ruger & Co., Inc., známejší pod skráteným menom Ruger je americký výrobca zbraní s dlhou tradíciou a so zástupom spokojných zákazníkov.

Založená v roku 1949 v štáte Connecticut, táto spoločnosť postupne rástla, až sa stala najväčším producentom zbraní v USA. V širokej ponuke nájdete všetko od opakovacích pušiek, jednoraniek, guľovníc, brokovníc a pištolí až po Single Action a Double Action revolvery

Pravdepodobne najznámejším výrobkom sa stala malorážková pištoľ Ruger Mark I (niekedy taktiež nazývaná ako Standard). Kompaktná pištoľ s okrajovým zápalom je ideálnou zbraňou pre začínajúcich strelcov. Ruger stále vyvíja nové modely tohoto dizajnu. Dnes v ponuke nájdete zmodernizovanú verziu Ruger Mark IV

Pod touto značkou nemecká spoločnosť Umarex tiež produkuje a predáva airsoftové pištole, revolvery aj dlhé vzduchové pušky.

Na našom e-shope nájdete airsoftovú verziu pištole Ruger Mark I, revolveru Ruger Superhawk 8" alebo pružinovej vzduchovky Ruger Air Scout.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Ruger 10/22 4,5mm zásobník

Tento náhradný zásobník je určený pre vzduchovku Ruger 10/22 CO2. Jeho kapacita je 10 granúl kalibru 4,5 mm.

Skladom 2 ks, 5. - 6. 3. u vás

€ 11.5

Vzduchová pištoľ Ruger Mark IV 4,5 mm

4x

Mark IV je replika obľúbenej malokalibrovej pištole Ruger kalibru .22. Kvalitný polymérový rám pokrýva spoľahlivé kovové jadro. Tvoria ju najdôležitejšie súčasti vzduchovky – drážkovaná hlaveň, spúšťový mechanizmus a mechanické mieridlá. Rovnako ako jeho predchodca je veľmi presný. Zbraň nájde uplatnenie najmä pri výcviku a rekreácii.

Dočasne nedostupný

€ 71.1

Detail

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz