skip_main skip_menu skip_search

Najväčší výrobca zbraní v USA

Ruger

Ruger

Sturm, Ruger & Co., Inc., známejší pod skráteným menom Ruger je americký výrobca zbraní s dlhou tradíciou a so zástupom spokojných zákazníkov.

Založená v roku 1949 v štáte Connecticut, táto spoločnosť postupne rástla, až sa stala najväčším producentom zbraní v USA. V širokej ponuke nájdete všetko od opakovacích pušiek, jednoraniek, guľovníc, brokovníc a pištolí až po Single Action a Double Action revolvery

Pravdepodobne najznámejším výrobkom sa stala malorážková pištoľ Ruger Mark I (niekedy taktiež nazývaná ako Standard). Kompaktná pištoľ s okrajovým zápalom je ideálnou zbraňou pre začínajúcich strelcov. Ruger stále vyvíja nové modely tohoto dizajnu. Dnes v ponuke nájdete zmodernizovanú verziu Ruger Mark IV

Pod touto značkou nemecká spoločnosť Umarex tiež produkuje a predáva airsoftové pištole, revolvery aj dlhé vzduchové pušky.

Na našom e-shope nájdete airsoftovú verziu pištole Ruger Mark I, revolveru Ruger Superhawk 8" alebo pružinovej vzduchovky Ruger Air Scout.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Vzduchová pištoľ Ruger Mark IV 4,5 mm

4x

Mark IV je replika obľúbenej malokalibrovej pištole Ruger kalibru .22. Kvalitný polymérový rám pokrýva spoľahlivé kovové jadro. Tvoria ju najdôležitejšie súčasti vzduchovky – drážkovaná hlaveň, spúšťový mechanizmus a mechanické mieridlá. Rovnako ako jeho predchodca je veľmi presný. Zbraň nájde uplatnenie najmä pri výcviku a rekreácii.

Dočasne nedostupný

€ 71.0

Detail

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz