skip_main skip_menu skip_search

Fotopasce, čo sledujú aj chránia

Scoutguard

Scoutguard

Scoutguard je jednou zo značiek, ktoré sa zaoberajú výrobou fotopascí. Ide o obor, ktorý sa vyvíja samostatne — mimo hlavné technologické oblasti ako IP kamery alebo smartphony. Aj tak však ide vývoj v tomto segmente dopredu a Scoutguard prináša produkty schopné zaznamenávať dianie v odľahlých lokalitách bez potrebnej infraštruktúry vo veľmi vysokej kvalite (Full HD).

TRI MESIACE BEZ DOBÍJANIA

Vzhľadom k tomu, ako sú energeticky nenáročné, je až obdivuhodný ich ďaleký dosvit v noci. Napríklad u fotopascí Scoutguard SG520 Pro si vystačíte so štyrmi tužkovými baterkami (AA) až na dobu troch mesiacov.

CHYŤTE ZLODEJA

Fotopasce Scoutguard sú dostatočne malé, energeticky nenáročné a dokážu dokonca prenášať fotografie či videá priamo na mobil. Môžete tak nielen sledovať zver vo svojom revíre, ale taktiež dopadnúť zlodeja, čo vám v zime vykráda chatu.Pokiaľ teda hľadáte fotopascu, je značka Scoutguard ideálnou voľlbou.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Fotopasca ScoutGuard SG520 PRO

Najnovší a najmenší model ScoutGuard, ktorý má teraz menu v českom jazyku. Nový snímač PIR detekuje pohyb na vzdialenosť 17 metrov.

Dlhodobo nedostupný

€ 114.6

Detail

Fotopasca ScoutGuard SG520 PRO W

V porovnaní so svojou lacnejšou verziou je model SG520 PRO W vybavený Wi-Fi. Môžete sa pripojiť k mobilnému telefónu a prevziať potrebné obrázky.

Dlhodobo nedostupný

€ 158.3

Detail

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz