skip_main skip_menu skip_search

株式会社シマノ

Shimano

Shimano

Firma vznikla roku 1921, v japonskej Osake ju založil Shozaburo Shimano. V sedemdesiatych rokoch začala s výrobou navijakov, prútov a chladničiek. Dnes sa Shimano delí na tri divízie - cyklistika, outdoorové športy a rybolov. Filozofiou značky je vyrábať produkty, ktoré podporujú kontakt človeka s prírodou.

NAVIJAKY SHIMANO

Po navijaku Big Baitrunner lc 140 000 radi siahajú trofejní lovci kaprov. Baitrunner sa hodí na lov pri dne, keď potrebujete voľnú cievku. Ďalší obľúbený navijak Shimano Catana sa ponúka v dvoch variantoch. Catana 1000 RC na prívlač a Catana 4000 FD na prívlač, feeder, match aj bežný rybolov. Troji uzatvára rad navijakov s prednou brzdou Shimano Ultegra. SPOD XTD je kvalitný kaprový navijak určený na lov s využitím spodov či markerov.

PRÚTY SHIMANO

Značka produkuje prívlačové, teleskopické, kaprové, feederové, matchové prúty aj rybárske biče. Začínajúci rybári ocenia prút Joy Feeder 300. Má rukoväť z EVA peny, sklolaminátový blank, vymeniteľnú špičku. Obľúbený je aj o niečo pokročilejší dvojdielny prút Shimano Alivio. DX Spinning 210 m je vďaka progresívnemu blanku z XT30 maximálne rýchly aj štíhly. S prútom vysadeným očkami Shimano Hardlite môžete chytať s vlascami aj so splietanými šnúrami. Skúsenejších lovcov poteší kaprový prút Shimano Tribal. TX9A 12300 je schopný odhodu až 198 metrov.

Okrem prútov a navijakov Japonci robia aj kvalitné vlasce a šnúry a tiež rybárske tašky.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Navolenej kombinácii filtrov nezodpovedajú žiadne položky

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz