skip_main skip_menu skip_search

Airsoftky pre každého

SRC

SRC

Starrainbow CompanySRC vznikla na Taiwane v roku 1993. Spočiatku sa venovala výrobe hračiek pre domáci trh, ale s rastúcou popularitou airsoftu v deväťdesiatych rokoch sa vydala na cestu za svojím snom – stať sa najlepším airsoftovým producentom na svete.

Cesta nebola vôbec jednoduchá, spočiatku začala s predajom airsoftových zbraní z dovozu. Výroba vlastných replík bola ešte v nedohľadne. Obrovské investície do výrobných zariadení a vývoja sa však postupne začali vyplácať. Prvé produkty boli rôzne modifikácie a doplnky pre zbrane iných značiek. Tým sa SRC postupne dostala do povedomia hráčov ak prvej airsoftke už chýbal len krôčik.

Najprv prišli na rad manuálne a elektrické pištole a následne plynovky s blowbackom. Predaje rástli a na doskách inžinierov sa rodili čoraz pokročilejšie repliky elektrických a dlhých plynových pušiek. Príkladom je plynový kalašnikov s blowbackom SRC AK-74 alebo elektrický guľomet SRC RPK. Každá zbraň je kompletovaná ručne a firma vynakladá nemalé prostriedky na testovanie, technici vystrielia stovky ton guličiek ročne. Spokojní zákazníci sú totiž pre SRC na prvom mieste.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz