skip_main skip_menu skip_search

Kvalita, precíznosť, výkon a zábava

Steambow

Steambow

Steambow je spoločnosť, ktorá ponúka kvalitné vzduchom poháňané kuše, pištoľové kuše, luky a rôzne príslušenstvo. 

Spoločnosť vznikla spojením veľkého nadšenia a know-how z najrôznejších priemyselných odvetví; od leteckého cez automobilový až po zbrojársky. Spoločnosť sa tak môže pochváliť vysokokvalifikovaným tímom inžinierov a výrobkami najvyššej technologickej kvality.

Sortiment zahŕňa revolučné pištoľové kuše, pneumatické kuše a kladkové luky spolu s rôznymi doplnkami. Všetko je navrhnuté modulárne, takže komponenty môžete kombinovať viacerými spôsobmi. 

Pištoľové kuše a kuše obsahujú aj prvky z legendárnej pušky AR-15 a sú s nimi kompatibilné. To otvára široké možnosti optimalizácie vašej zbrane.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Pištoľová kuša Steambow AR-6 Stinger II Compact 35lbs

zdarma

Steambow AR-6 Stinger II Compact je pištoľová opakovacia kuša so zásobníkom na 6 šípok a napínacou silou 35 libier. Vďaka vysoko odolnému sklo-karbonovému lučisku dosahuje kinetickej energie až 10 J, čo je porovnateľné s kušami, ktoré majú napínaciu silu okolo 80 lbs.

Skladom 2 ks, 5. - 6. 3. u vás

€ 250.5

Finger Grip pre luky Fenris

Finger Grip pre luky Fenris poskytuje oporu pre ukazovák ruky držiacej lúk a súčasne umožňuje pridržať lúk v natiahnutom stave. Táto verzia má striebornú povrchovú úpravu.

Skladom 1 ks, 5. - 6. 3. u vás

€ 39.3

Konverzný kit pre kuši AR-6 Stinger II Compact

Konverzný kit pre jednoduchú prestavbu pištoľovej kuše Steambow Stinger II Tactical na verziu Compact s priamoťažným naťahovaním tetivy.

Skladom 3 ks, 5. - 6. 3. u vás

€ 60.0

Konverzný kit pre kuši AR-6 Stinger II Tactical

Konverzný kit pre ľahkú prestavbu pištoľovej kuše Steambow Stinger II Compact na verziu Tactical s výsuvnou pažbou typu AR-15 a taktickou prednou rukoväťou.

Skladom 1 ks, 5. - 6. 3. u vás

€ 68.7

Luk kladkový M1 Steambow Fenris 17-70lb

zdarma

Luk Fenris je profesionálny lúk ponúkajúci širokú paletu nastavení a konštrukčných úprav. Odolná konštrukcia z kombinácie hliníka a horčíka umožňuje nastavenie dĺžky a sily náťahu.

Skladom 1 ks, 5. - 6. 3. u vás

€ 277.3

Naťahovák tetivy pre kuši Steambow Onyx

Tento ručný naťahovač pre reflexnú kušu Stambow Onyx vám umožní manuálne natiahnuť tetivu bez použitia stlačeného vzduchu.

Skladom 2 ks, 5. - 6. 3. u vás

€ 56.7

Picatinny lišta Steambow Fenris zadná

Zadná lišta Picatinny pre kladkový lúk Steambow Fenris umožňuje montáž zadného zameriavača. Spoločne s lištou dostaneme dve imbusové skrutky.

Skladom 1 ks, 5. - 6. 3. u vás

€ 61.5

Pištoľová kuša Steambow AR-6 Stinger II Survival 55lbs

zdarma

Steambow AR-6 Stinger II Survival je skladná pištoľová kuša s napínacou silou 55 libier, ktorú si môžete jednoducho schovať do auta alebo batohu. Nikdy neviete, kedy sa tento survivalový samostrieľ môže hodiť.

Skladom 2 ks, 5. - 6. 3. u vás

€ 257.5

Reflexná kuša Steambow Onyx 330 FPS

zdarma

Kuša Steambow ONYX rúca všetky zabehnuté štandardy kuší. Už na prvý pohľad zaujme nadčasovou konštrukciou vychádzajúcou z taktického dizajnu pušiek AR-15. Ako vôbec prvá kuša sa môže pochváliť pneumatickou technológiou PowerUnit, ktorá využíva pre svoj pohon 300bar fľašu.

Skladom 2 ks, 5. - 6. 3. u vás

€ 1 487.3

Sada dielov pre kuši Steambow AR-6 Stinger II

V tejto sade nájdeme väčšinu náhradných dielov pre kuši AR-6 Stinger II. Súprava umožňuje vykonávať samostatne základné opravy. V sade nechýbajú svetlovodné vlákna, podložky, skrutky, pružiny, elementy vypúšťača tetivy av neposlednom rade imbusový kľúč.

Skladom 3 ks, 5. - 6. 3. u vás

€ 33.8

Zásobník pre lúk Steambow Fenris 5 rán

zdarma

Revolučný zásobník pre kladkové luky od rakúskej spoločnosti Steambow. Má kapacitu na päť šípov a je kompatibilný s väčšinou kladkových lukov. Tento model výrazne zrýchli kadenciu vašej streľby bez ovplyvnenia presnosti.

Skladom 1 ks, 5. - 6. 3. u vás

€ 997.6

Laserový zameriavač Steambow AR-6 červený

Laserový zameriavač pre pištoľové kuše Steambow AR-6 Stringer I a AR-6 Stinger II. Tento model produkuje červený laserový lúč a vkladá sa do vnútorného slotu nad lučiskom kuše.

Dlhodobo nedostupný

€ 10.0

Detail

Laserový zameriavač Steambow Fenris

Tento laserový zameriavač s regulovaným stranovo a výškovo zámerným bodom je určený pre kladkový lúk Steambow Fenris a je dodávaný spoločne s akumulátorom a imbusovým kľúčom.

Dočasne nedostupný

€ 61.5

Detail

Lučisko kuše Steambow AR-6 Stinger II "CQ" 35lbs

Ramená CQ pre pištoľovú kušu Steambow AR-6 Stinger II sú vyrobené zo sklolaminátu a na ich koncoch sú umiestnené karbónové koncovky. V závislosti od hmotnosti šípu a počtu skrútenia, zvyšujú silu kuše o 7,4 lbs.

Dlhodobo nedostupný

€ 31.4

Detail

Lučisko kuše Steambow AR-6 Stinger II "CQ" 35lbs

Ramená tactical pre pištoľovú kušu Steambow AR-6 Stinger II sú vyrobené zo sklolaminátu a na ich koncoch sú umiestnené karbónové koncovky. V závislosti od hmotnosti šípu a počtu skrútenia, zvyšujú silu kuše o 8–10 lbs.

Dočasne nedostupný

€ 35.6

Detail

Pištoľová kuša Steambow AR-6 Stinger II Tactical 55lbs

2x

Steambow AR-6 Stinger II Tactical je pištoľová opakovacia kuša so zásobníkom na 6 šípok a napínacou silou 55 libier. Vďaka výsuvnej pažbe typu AR-15 a taktickej prednej rukoväti je tento model veľmi ergonomický a ľahko sa naťahuje.

Dočasne nedostupný

€ 297.2

Detail

T

Toto taktické svetlo so svetelným výkonom 300 lúmenov spolu s držiakom možno uchytiť na všetkých kušiach Steambow radu AR-6. V prípade modelu AR-6 Stinger s polymérovým zásobníkom je nutné vyvŕtať 2 otvory na úchytné skrutky.

Dočasne nedostupný

€ 61.5

Detail

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz