skip_main skip_menu skip_search

Kvalita, precíznosť, výkon a zábava

Steambow

Steambow

Steambow je spoločnosť, ktorá ponúka kvalitné vzduchom poháňané kuše, pištoľové kuše, luky a rôzne príslušenstvo. 

Spoločnosť vznikla spojením veľkého nadšenia a know-how z najrôznejších priemyselných odvetví; od leteckého cez automobilový až po zbrojársky. Spoločnosť sa tak môže pochváliť vysokokvalifikovaným tímom inžinierov a výrobkami najvyššej technologickej kvality.

Sortiment zahŕňa revolučné pištoľové kuše, pneumatické kuše a kladkové luky spolu s rôznymi doplnkami. Všetko je navrhnuté modulárne, takže komponenty môžete kombinovať viacerými spôsobmi. 

Pištoľové kuše a kuše obsahujú aj prvky z legendárnej pušky AR-15 a sú s nimi kompatibilné. To otvára široké možnosti optimalizácie vašej zbrane.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Pištoľové kuše

Pištoľová kuša Steambow AR-6 Stinger II Compact 35lbs

Steambow AR-6 Stinger II Compact je pištoľová opakovacia kuša so zásobníkom na 6 šípok a napínacou silou 35 libier. Vďaka vysoko odolnému sklo-karbonovému lučisku dosahuje kinetickej energie až 10 J, čo je porovnateľné s kušami, ktoré majú napínaciu silu okolo 80 lbs.

Skladom 8 ks, v streda 22. 3. u vás

€ 250.5

Pištoľové kuše

Pištoľová kuša Steambow AR-6 Stinger II Tactical 55lbs

1x

Steambow AR-6 Stinger II Tactical je pištoľová opakovacia kuša so zásobníkom na 6 šípok a napínacou silou 55 libier. Vďaka výsuvnej pažbe typu AR-15 a taktickej prednej rukoväti je tento model veľmi ergonomický a ľahko sa naťahuje.

Skladom 9 ks, v streda 22. 3. u vás

€ 297.2

Príslušenstvo pre kuše

T

Novinka

Toto taktické svetlo so svetelným výkonom 300 lúmenov spolu s držiakom možno uchytiť na všetkých kušiach Steambow radu AR-6. V prípade modelu AR-6 Stinger s polymérovým zásobníkom je nutné vyvŕtať 2 otvory na úchytné skrutky.

Skladom 2 ks, v streda 22. 3. u vás

€ 61.5

Náhradné diely na kuše

Lučisko kuše Steambow AR-6 Stinger II "CQ" 35lbs

Novinka

Ramená tactical pre pištoľovú kušu Steambow AR-6 Stinger II sú vyrobené zo sklolaminátu a na ich koncoch sú umiestnené karbónové koncovky. V závislosti od hmotnosti šípu a počtu skrútenia, zvyšujú silu kuše o 8–10 lbs.

Skladom 3 ks, v streda 22. 3. u vás

€ 35.6

Náhradné diely na kuše

Sada dielov pre kuši Steambow AR-6 Stinger II

Novinka

V tejto sade nájdeme väčšinu náhradných dielov pre kuši AR-6 Stinger II. Súprava umožňuje vykonávať samostatne základné opravy. V sade nechýbajú svetlovodné vlákna, podložky, skrutky, pružiny, elementy vypúšťača tetivy av neposlednom rade imbusový kľúč.

Skladom 5 ks, v streda 22. 3. u vás

€ 33.8

Príslušenstvo pre luky

Finger Grip pre luky Fenris

Finger Grip pre luky Fenris poskytuje oporu pre ukazovák ruky držiacej lúk a súčasne umožňuje pridržať lúk v natiahnutom stave. Táto verzia má striebornú povrchovú úpravu.

Skladom 1 ks, v streda 22. 3. u vás

€ 39.3

Kladkové luky

Luk kladkový M1 Steambow Fenris

Luk Fenris je profesionálny lúk ponúkajúci širokú paletu nastavení a konštrukčných úprav. Odolná konštrukcia z kombinácie hliníka a horčíka umožňuje nastavenie dĺžky a sily náťahu.

Skladom 1 ks, v streda 22. 3. u vás

€ 277.3

Reflexné kuše

Reflexná kuša Steambow Onyx 330 FPS

Kuša Steambow ONYX rúca všetky zabehnuté štandardy kuší. Už na prvý pohľad zaujme nadčasovou konštrukciou vychádzajúcou z taktického dizajnu pušiek AR-15. Ako vôbec prvá kuša sa môže pochváliť pneumatickou technológiou PowerUnit, ktorá využíva pre svoj pohon 300bar fľašu.

Skladom 2 ks, v streda 22. 3. u vás

€ 1 487.3

Doplnky pre luky

Zásobník pre lúk Steambow Fenris 5 rán

Novinka

Revolučný zásobník pre kladkové luky od rakúskej spoločnosti Steambow. Má kapacitu na päť šípov a je kompatibilný s väčšinou kladkových lukov. Tento model výrazne zrýchli kadenciu vašej streľby bez ovplyvnenia presnosti.

Skladom 2 ks, v streda 22. 3. u vás

€ 997.6

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz