skip_main skip_menu skip_search

Kvalita a skúsenosť

STTi

STTi

Spring Time (STTi) je skúseným výrobcom airsoftových zbraní, guličiek a príslušenstva s viac ako 30-ročnou tradíciou. Vo svete má výbornú reputáciu, pretože jeho produkty a zákaznícky servis dosahujú vysokú kvalitu.

Medzi zberateľmi a hráčmi airsoftu, ktorí sa zameriavajú na vojenskú históriu, je veľmi obľúbená replika nemeckej útočnej pušky STG 44, ktorú od originálu takmer nerozoznáte.

Pre patriotov máme zase legendárny samopal Škorpión, s ktorým mnohí muži slúžili na vojne. Jedná sa manuálnu zbraň vhodnú pre začiatočníkov.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Dokonalá replika pušky Sturmgewehr 44, ktorá bola prvou útočnou puškou na svete. Je vhodná aj pre zberateľov a nadšencov vojenskej histórie.

Skladom na centrálnom sklade, v pondelok 15. 8. u vás

€ 286.7

V porovnaní s pištoľami sú revolvery omnoho jednoduchšie a spoľahlivejšie. Nevýhodou oproti pištoliam je však menší počet výstrelov, väčšinou majú valce s kapacitou 6 až 8 rán. Ich silu naplno poznáte, až keď vystrelíte. Vďaka dlhým hlavniam sú veľmi presné a ich výkon je skutočne pôsobivý.

Skladom na centrálnom sklade, v pondelok 15. 8. u vás

€ 77.8

Airsoftové plynovky sú tie najreálnejšie repliky ostrých zbraní. Sú poháňané buď plynom, ktorý sa napúšťa priamo do zásobníku alebo CO2 bombičkou. Medzi hráčmi patria k najobľúbenejším záložkám, ktoré aj pri kompaktných rozmeroch disponují vysokým výkonom a veľkou kapacitou zásobníka.

Dočasne nedostupný

€ 102.8

Detail

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz