skip_main skip_menu skip_search

Vlasce, ktoré vás podržia pri zdolávaní

Sufix

Sufix

Rybárske vlasce Sufix sa dajú popísať ako spoľahlivé a poctivé výrobky. Značka vyrába pletené šnúry s ideálnym kruhovým prierezom. Ponuku dopĺňajú 100% fluorokarbóny. Sú nadpriemerne odolné proti oderu a šokovým nárazom. Spomeňme aj monofilné vlasce, ktoré majú rýchlu potápavosť a minimálnu pamäť, teda parametre ideálne pre rybolov na mori.

VLASCE NA FEEDER

Vlasce Sufix Feeder Mono majú dobrú oderuodolnosť, vysokú pevnosť v uzle a rýchlo sa potápajú. Vďaka nízkej prieťažnosti ponúka dobrú citlivosť a istotu záseku. Vybrať si môžete vlasce rôznych priemerov a pevností. Najpredávanejší je Feeder Mono 150 m/0,20 mm/3,3 kg Burgundy.

MONOFILNÉ VLASCE

Tie reprezentujú mäkké, hladké a ohybné Sufix XL Strong. Ide o oderuvzdorné, rýchlo potápavé, stredne prieťažné vlasce s veľkou pevnosťou v uzle. Takto všestranné nylonové monofily sa uplatnia pre techniky sladkovodného i morského rybolovu. Dodávajú sa v niekoľkých farebných variantoch. Obľúbené je žiarivo žlté alebo napríklad platinové sfarbenie.

VLASCE SUFIX TRITANIUM

Monofil Tritanium 1750 m/0,28 mm/5,5 kg bol vyrobený technológiou Super Bond Polymer. Je tak 10x odolnejší ako bežný vlasec rovnakého priemeru. Hodí sa na lov kaprov v náročnejšom prostredí s vodnými prekážkami. Rovnakým spôsobom vznikol aj Tritanium 325 m/0,65 mm/30 kg. Ideál pre morský rybolov aj s multiplikátormi aj pre lov v náročnom prostredí.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Navolenej kombinácii filtrov nezodpovedajú žiadne položky

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz

Pridajte sa k viac ako 100.000 odberateľom a získajte novinky, akcie a recenzie

Prihlásením súhlasíte so spracovaním osobných údajov.