skip_main skip_menu skip_search

Keď buchnúť, tak poriadne

Tarra

Tarra

Značka Tarra Pyrotechnik sa zaoberá predajom a prípravou ohňostrojov. Je to česká firma, ktorej pôvod sa datuje až k roku 1993. Firma počas krátkej doby upevnila svoju pozíciu na trhu a jej zamestnanci sa stali vyhľadávanými odborníkmi na pyrotechniku a prípravu ohňostrojov.

Ich odbornosť a skúsenosti zdôrazňuje aj starostlivo zvolená produktová ponuka zábavnej pyrotechniky. Radí sa do nej nielen petardy, prskavky alebo konfety, ale aj kategórie ako pyrotechnické pochodne, rakety, rímske sviece, detská pyrotechnika alebo kompaktné ohňostroje.

Medzi najobľúbenejšie produkty značky Tarra sa radí kompakt Hurricane a kompakt Korzár. Tie ale v počte predaných kusov hravo trhnú petardy Dragon Boom alebo La Bombas.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Petardy

Petardy BANG!!! 20ks

Zábleskové petardy s extra silným zvukovým efektom od českého výrobcu pyrotechniky Tarra. Trieda nebezpečnosti: kategória F3 – Na predaj od 21 rokov!

Dočasne nedostupný

€ 4.0

Detail

Petardy

Petardy Dragon Boom 20ks

Efekty sa aktivujú, keď sa zapáli knôt na konci petardy. Výbuch zaznie približne 8 sekúnd po zapálení. Petarda obsahuje 4,6 g zloženia.

Dočasne nedostupný

€ 4.8

Detail

Petardy

Petardy LA BOMBAS 10ks

Účinky sa aktivujú zapálením knôtu. Po 5 až 10 sekundách sa ozvú efekty výbuchu. Zvukový efekt petardy je približne 80 decibelov.

Dlhodobo nedostupný

€ 1.0

Detail

Petardy

Petardy Salut XXL 12ks

Efekty petárd sa aktivujú zapálením knôtu na konci petardy. Po zapálení sa po 5–10 sekundách ozve výbuch. Predáva sa od 21 rokov!

Dlhodobo nedostupný

€ 5.8

Detail

Petardy

Petardy Tiger Boom 20ks

Efekt výbuchu sa aktivuje zapálením konca knôtu na petarde. Účinky sa prejavia po 4–6 sekundách po zapálení. Na predaj od 21 rokov!

Dočasne nedostupný

€ 4.0

Detail

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz