skip_main skip_menu skip_search

Teplé jedlo aj pitie kedykoľvek a kdekoľvek

Thermos

Thermos

Značka Thermos sa pojí so samotným vznikom prvej termosky. Vynálezca James Dewar si ju nechal v roku 1892 vyrobiť z dvoch sklenených fliaš. Vzduch medzi fľašami potom vysal, aby vzniklo vákuum.

Sklár, ktorý sklenenú termosku vyrobil, bol Reinhold Burget. Ten sa potom značnou mierou v roku 1904 podieľal na založení firmy Thermos. Vtedy vznikla rovnako prvá priemyselne vyrobená termoska. Firma našťastie nezostala stáť na mieste a neustále zdokonaľovala svoje termonádoby až do dnešnej podoby. Dnešné termosky nemajú len odlišný dizajn, ale sú tiež vyrábané z iných materiálov a majú odolnejšie uzávery.

Dnes Thermos vyrába štýlové nerezové nádoby, ktoré delíme podľa ich predpokladaného účelu na termosky na jedlo a termosky na pitie. Medzi najpredávanejšie modely sa radia termoska na jedlo Thermos King Steel a termoska Thermos King 0,47l modrá.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Termoska Light&Compact 0,75 l čierna

Kvalitná termoska od osvedčeného výrobcu Thermos s objemom 0,75 l. Dvojité steny termosky s technológiou Thermax sú vyrobené z nehrdzavejú­cej ocele.

Dlhodobo nedostupný

€ 35.7

Detail

Termoska Thermos King 0,47 l modrá

Výkonná termoska s dvojitou stenou z nehrdzavejúcej ocele s vákuovou izoláciou. Termoska sa dá použiť na prenášanie teplých nápojov v zime.

Dlhodobo nedostupný

€ 35.7

Detail

Termoska Thermos King 0,47 l oceľ

Výkonná termoska Thermos ideálne udržiava teplotu prenášaného nápoja vďaka dvojitým stenám z nehrdzavejúcej ocele s vákuovou izoláciou.

Dlhodobo nedostupný

€ 35.7

Detail

Termoska Thermos King 0,47 l červená

Výkonná termoska od spoločnosti Thermos s novou vysoko výkonnou technológiou Thermax. Oceľové steny termosky sú pokryté špeciálnou izolačnou vrstvou.

Dlhodobo nedostupný

€ 35.7

Detail

Termoska Thermos King 1,2 l grafitová

Výkonná termoska od spoločnosti Thermos s vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami. Dvojité steny termosky z nehrdzavejúcej ocele sú pokryté špeciálnou ochrannou vrstvou.

Dlhodobo nedostupný

€ 45.2

Detail

Termoska Thermos King 1,2 l modrá

Výkonná termoska Thermos s technológiou Thermax. Špeciálna ochranná vrstva a dvojitá vákuová izolácia zaručujú výnimočné izolačné vlastnosti.

Dlhodobo nedostupný

€ 45.2

Detail

Termoska Thermos King 1,2 l oceľová

Výkonná termoska Thermos ideálne udržiava teplotu prenášaného nápoja vďaka dvojitým stenám z nehrdzavejúcej ocele s vákuovou izoláciou a technológii Thermax.

Dlhodobo nedostupný

€ 45.2

Detail

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz