skip_main skip_menu skip_search

Zbrane na tréning a sebaobranu

Umarex T4E

Umarex T4E

T4E – Training for engagement je nová generácia high-end zbraní na gumové a korenisté projektily, ktoré sú ideálne na sebaobranu. Poháňa ich 12g CO2 bombička a úsťová energia sa pohybuje medzi 4 a 16 J v závislosti na modele.

UMAREX T4E HOME DEFENSE – NOVÝ SPÔSOB OBRANY

Ako už názov napovedá, zbrane T4E Home Defenseodolné a spoľahlivé zbrane na sebaobranu. Tomu je prispôsobená aj ich konštrukcia. Achillovou pätou všetkých zbraní na CO2 je výdrž tesnenia. Útočník nebude čakať, než si uráčite do zbrane vložiť bombičku, aby ste mohli strieľať. V Umarexe si toho sú vedomí a vymysleli revolučný systém nabíjania bombičky. Ten je rovnaký pre všetky modely, či už sa jedná o pištoľ Umarex T4E HDP 50, revolver Umarex T4E HDR 50 či veľmi výkonnú brokovú dvojku v podobe Umarex T4E HDS 68 s úsťovou energiou 16 J. Bombičku môžete skladovať v rukoväti nenapichnutú, pred streľbou stačí udrieť dlaňou do ventilu v rukoväti a môžete strieľať.

UMAREX T4E TRAINING – ŤAŽKO NA CVIČISKU, ĽAHKO NA BOJISKU

Značkovače cal .43 sú určené predovšetkým na výcvik a zábavnú streľbu. Vyznačujú sa maximálne vierohodným spracovaním vrátane funkčných ovládacích prvkov. Na plnohodnotnom zážitku zo streľby má značný podiel systém blowback, ktorý imituje funkciu záveru a čiastočne taktiež spätný ráz. Umarex zatiaľ vsadil na obľúbené služobné pištole Smith & Wesson M&P9 M2.0 T4E a Walther PPQ M2 T4E. To, že im dôverujú profesionáli z ozbrojených zložiek hovorí za všetko.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Gumové a korenisté projektily

Guličky T4E 50 Sport CKB blue 10 ks

Strelivo RAM T4E Sport CBK v kalibri .50 je vynikajúce na cvičnú streľbu. Pri dopade strela uvoľní farebný prášok, aby ste mohli presne určiť, kam a z akého smeru strela dopadla. Túto látku možno tiež ľahko odstrániť, stačí sa oprášiť a ste pripravení na ďalšie kolo.

Skladom, v streda 7. 6. u vás

€ 1.8

Gumové a korenisté projektily

Guličky T4E 50 Performance RBI 10 ks

1x

Gumené guličky Impact ball sú vyrobené z veľmi tvrdého kaučuku. V ich konštrukcii je zabudované oceľové jadro pre väčšiu silu úderu a ich primárnym účelom je obranná streľba. Môžu sa však používať aj na školenie. Náboje sú kalibru .50.

Skladom 2 ks, v streda 7. 6. u vás

€ 4.0

Gumové a korenisté projektily

Guličky T4E 50 Performance POB 10 ks

1x

Guličky POB kalibru .50 majú vyššiu hmotnosť a sú vyrobené z veľmi tvrdej gumy. Ich povrch je potiahnutý silikónom, aby sa znížilo trenie na minimum. Munícia je modrej farby a váži 2,19 g. Sú vhodné najmä na obrannú streľbu, ale poslúžia aj pri tréningu.

Skladom, v streda 7. 6. u vás

€ 2.8

Gumové a korenisté projektily

Guličky T4E 68 Performance POB 10 ks

Guličky POB kalibru .68 majú vyššiu hmotnosť a sú vyrobené z veľmi tvrdej gumy. Ich povrch je potiahnutý silikónom, aby sa znížilo trenie na minimum. Munícia je modrej farby a váži 3,76 g. Sú vhodné najmä na obrannú streľbu, ale poslúžia aj pri tréningu.

Skladom, v streda 7. 6. u vás

€ 4.0

Gumové a korenisté projektily

Guličky T4E .43 Performance RBI 10 ks

2x

Gumené guličky Impact ball sú vyrobené z veľmi tvrdej kaučuku. V ich konštrukcii je zabudované oceľové jadro pre väčšiu silu úderu a ich primárnym účelom je obranná streľba. Môžu sa však používať aj na školenie. Náboje sú kalibru .43.

Skladom 1 ks, v streda 7. 6. u vás

€ 4.0

Gumové a korenisté projektily

Guličky T4E 43 Sport MAB green 10 ks

Športové strelivo RAM T4E MAB green v kalibri .43 je vhodné na cvičnú a rekreačnú streľbu. Po dopade strela uvoľní farebnú tekutinu, aby ste mohli presne určiť, z ktorého smeru strela prišla a kam dopadla. Náboj a náraz sú podobné ako pri paintballovom projektile. Je kompatibilný so zbraňami T4E rovnakého kalibru.

Skladom 1 ks, v streda 7. 6. u vás

€ 2.0

Gumové a korenisté projektily

Guličky T4E 43 Sport CKB blue 10 ks

Strelivo RAM T4E Sport CBK v kalibri .43 je vynikajúce na cvičnú streľbu. Pri dopade strela uvoľní farebný prášok, aby ste mohli presne určiť, kam a z akého smeru strela dopadla. Túto látku možno tiež ľahko odstrániť, stačí sa oprášiť a ste pripravení na ďalšie kolo.

Skladom > 20 ks, v streda 7. 6. u vás

€ 1.6

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz