skip_main skip_menu skip_search

Zbrane na tréning a sebaobranu

Umarex T4E

Umarex T4E

T4E – Training for engagement je nová generácia high-end zbraní na gumové a korenisté projektily, ktoré sú ideálne na sebaobranu. Poháňa ich 12g CO2 bombička a úsťová energia sa pohybuje medzi 4 a 16 J v závislosti na modele.

UMAREX T4E HOME DEFENSE – NOVÝ SPÔSOB OBRANY

Ako už názov napovedá, zbrane T4E Home Defenseodolné a spoľahlivé zbrane na sebaobranu. Tomu je prispôsobená aj ich konštrukcia. Achillovou pätou všetkých zbraní na CO2 je výdrž tesnenia. Útočník nebude čakať, než si uráčite do zbrane vložiť bombičku, aby ste mohli strieľať. V Umarexe si toho sú vedomí a vymysleli revolučný systém nabíjania bombičky. Ten je rovnaký pre všetky modely, či už sa jedná o pištoľ Umarex T4E HDP 50, revolver Umarex T4E HDR 50 či veľmi výkonnú brokovú dvojku v podobe Umarex T4E HDS 68 s úsťovou energiou 16 J. Bombičku môžete skladovať v rukoväti nenapichnutú, pred streľbou stačí udrieť dlaňou do ventilu v rukoväti a môžete strieľať.

UMAREX T4E TRAINING – ŤAŽKO NA CVIČISKU, ĽAHKO NA BOJISKU

Značkovače cal .43 sú určené predovšetkým na výcvik a zábavnú streľbu. Vyznačujú sa maximálne vierohodným spracovaním vrátane funkčných ovládacích prvkov. Na plnohodnotnom zážitku zo streľby má značný podiel systém blowback, ktorý imituje funkciu záveru a čiastočne taktiež spätný ráz. Umarex zatiaľ vsadil na obľúbené služobné pištole Smith & Wesson M&P9 M2.0 T4E a Walther PPQ M2 T4E. To, že im dôverujú profesionáli z ozbrojených zložiek hovorí za všetko.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz