##skip_main ##skip_menu ##skip_search

Zbrane na tréning a sebaobranu

Umarex T4E

Umarex T4E

T4E – Training for engagement je nová generácia high-end zbraní na gumové a koreninové projektily, ktoré sú ideálne na sebaobranu. Poháňa ich 12g CO2 bombička a úsťová energia sa pohybuje medzi 4 a 16 J v závislosti od modelu.

Umarex T4E Home Defense – Nový spôsob obrany

Ako už názov napovedá, zbrane T4E Home Defense sú odolné a spoľahlivé zbrane na sebaobranu. Tomu je prispôsobená aj ich konštrukcia. Achillovou pätou všetkých zbraní na CO2 je výdrž tesnenia. Útočník nebude čakať, kým sa uráčite do zbrane vložiť bombičku, aby ste mohli strieľať. V Umarexe si toho sú vedomí a vymysleli revolučný systém nabíjania bombičky. Ten je rovnaký pre všetky modely, či už ide o pištoľ Umarex T4E HDP 50, revolver Umarex T4E HDR 50 alebo veľmi výkonnú brokovú dvojku v podobe Umarex T4E HDS 68 s úsťovou energiou 16 J. Bombičku môžete skladovať v rukoväti nenapichnutú, pred streľbou stačí udrieť dlaňou do ventilu v rukoväti a môžete strieľať.

Umarex T4E Training – Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku

Značkovače cal .43 sú určené predovšetkým na výcvik a zábavnú streľbu. Vyznačujú sa maximálne vierohodným spracovaním vrátane funkčných ovládacích prvkov. Na plnohodnotnom zážitku zo streľby má značný podiel systém blowback, ktorý imituje funkciu záveru a čiastočne aj spätný ráz. Umarex zatiaľ stavil na obľúbené služobné pištole Smith & Wesson M&P9 M2.0 T4E a Walther PPQ M2 T4E. To, že im dôverujú profesionáli z ozbrojených zložiek, hovorí za všetko.

až

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Kuličky T4E Rubber Ball RB .50 polymer 10ks

Kuličky T4E Rubber Ball RB .50 polymer 10ks

75x

Kuličky T4E RB50, gumová munícia cal .50. Vhodné napríklad do zbraní Umarex T4E cal. 50.

Skladom > 100 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 1.2

Kuličky T4E 50 Performance RBI 10 ks

Kuličky T4E 50 Performance RBI 10 ks

58x

Kuličky Rubber Ball Impact sú vyrobené z veľmi tvrdého kaučuku. Pre väčšiu dopadovú silu je do ich konštrukcie zakomponované oceľové jadro a ich primárnym účelom je obranná streľba. Využitie však nájdu aj v rámci tréningu. Kuličky sú v ráži cal .50.

Skladom 10 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 4.1

Guličky T4E 50 Sport CKB blue 10 ks

Guličky T4E 50 Sport CKB blue 10 ks

30x

Sportová munícia RAM T4E Sport CBK kalibru .50 je vhodnou možnosťou na cvičnú streľbu. Po dopade strela uvoľní farebný prášok, takže možno presne určiť, kam a z akého smeru projektil dopadol. Táto substancia je navyše ľahko odstrániteľná, stačí sa iba oprášiť a ste pripravení na ďalšie kolo.

Skladom > 100 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 1.6

RAM Kuličky T4E cal.50 Pepřové 10ks

RAM Kuličky T4E cal.50 Pepřové 10ks

45x

Pepřové guličky kalibru .50 s obsahom kapsaicínu vhodné pre všetky zbrane na gumové projektily danej ráže.

Skladom 3 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 20.7

Kuličky T4E 68 Practice RUB 10ks

Kuličky T4E 68 Practice RUB 10ks

10x

Tvrdé projektily ráže cal .68 z kaučukovej gumy, ktoré sa hodia pre všetky typy zbraní T4E – training and engagement.

Skladom > 100 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 2.4

RAM Kuličky T4E cal.68 Pepřové 10ks

RAM Kuličky T4E cal.68 Pepřové 10ks

29x

Pepřové guličky kalibru .68 s obsahom kapsaicínu vhodné pre všetky zbrane na gumové projektily danej ráže.

Skladom na centrálnom sklade, 2. - 5. 10. u vás

€ 26.1

RAM Revolver Umarex T4E TR 50 Gen2 .50 13J

RAM Revolver Umarex T4E TR 50 Gen2 .50 13J

79x

2. generácia najpredávanejšieho revolvera na gumové projektily s vyšším výkonom a radom vylepšení, ako je zmodernizovaný rýchlonarážací ventil, protišmyková textúra rukoväte, predĺžená horná lišta Picatinny a lepšie prístupná poistka zásobníka.

Skladom 14 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 104.6

Kuličky T4E 50 Sport CKB white 10 ks

Kuličky T4E 50 Sport CKB white 10 ks

20x

Sportové strelivo RAM T4E Sport CBK kalibru .50 je vhodnou možnosťou na cvičnú streľbu. Po dopade strela vypustí farebný prášok, takže možno presne určiť, kam a z akého smeru projektil dopadol. Táto substancia je navyše ľahko odstrániteľná, stačí sa iba oprášiť a ste pripravení na ďalšie kolo.

Skladom 37 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 1.6

Kuličky T4E .43 Performance RBI 10 ks

Kuličky T4E .43 Performance RBI 10 ks

19x

Kuličky Rubber Ball Impact sú vyrobené z veľmi tvrdého kaučuku. Pre väčšiu nárazovú silu je do ich konštrukcie zakomponované oceľové jadro a ich primárnym účelom je obranná streľba. Využitie však nájdu aj pri tréningu. Kuličky sú v kalibri cal .43.

Skladom > 100 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 3.3

RAM Revolver Umarex T4E TR 50L Gen2 .50 13J (s integrovaným laserom)

RAM Revolver Umarex T4E TR 50L Gen2 .50 13J (s integrovaným laserom)

zdarma

32x

2. generácia najpredávanejšieho revolvera na gumové projektily s vyšším výkonom a radom vylepšení, ako je zmodernizovaný rýchlonabíjací ventil, protišmyková textúra rukoväte, predĺžená horná lišta Picatinny a lepšie prístupná poistka zásobníka. Táto verzia L obsahuje integrovaný laser.

Skladom 39 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 124.1

RAM Kuličky T4E cal.43 Pepřové 10ks

RAM Kuličky T4E cal.43 Pepřové 10ks

16x

Pepperové kuličky kalibru .43 s obsahom kapsaicínu vhodné pre všetky zbrane na gumené projektily danej ráže.

Skladom 22 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 20.7

Zásobník T4E Umarex HDR 68, TR 68

Zásobník T4E Umarex HDR 68, TR 68

26x

Náhradný zásobník do RAM revolverov Umarex T4E TR 68 a HDR 68 na päť projektilov.

Skladom 35 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 7.0

Kuličky T4E 43 Sport CKB blue 10 ks

Kuličky T4E 43 Sport CKB blue 10 ks

9x

Sportová munícia RAM T4E Sport CBK kalibru .43 je vhodnou možnosťou na cvičnú streľbu. Po dopade strela vypustí farebný prášok, takže možno presne určiť, kam a z akého smeru projektil dopadol. Táto substancia je navyše ľahko odstrániteľná, stačí sa iba oprášiť a ste pripravení na ďalšie kolo.

Skladom > 50 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 1.5

Kuličky T4E 43 Performance RUB 10 ks

Kuličky T4E 43 Performance RUB 10 ks

3x

Jedná sa o kaučukové guličky cal .43 s vysokou tvrdosťou, ktoré sú kompatibilné so všetkými RAM T4E zbraňami rovnakej ráže. Primárnym účelom tejto kvalitnej munície je tréningová a obranná streľba využívaná v poriadkových zložkách – môžete si s nimi však užiť aj kopu zábavy. Hmotnosť jedného kusu je 0,68 g.

Skladom > 100 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 1.2

RAM Projektily T4E cal.50 Pepřové 10ks

RAM Projektily T4E cal.50 Pepřové 10ks

6x

Pepřové projektily kalibru .50 s obsahom kapsaicínu vhodné pre revolvery RAM s rotačným zásobníkom a brokovnice série HDS.

Skladom 15 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 26.1

RAM Kuličky T4E cal.43 Gumové RUB 10ks

RAM Kuličky T4E cal.43 Gumové RUB 10ks

3x

Kuličky kalibru .43 z tvrdej gumy s hmotnosťou 0,75 g vhodné na tréningovú streľbu.

Skladom na centrálnom sklade, 2. - 5. 10. u vás

€ 1.0

RAM pištoľ Umarex T4E TP 50 Compact Gen2 11J

RAM pištoľ Umarex T4E TP 50 Compact Gen2 11J

10x

2. generácia kompaktnej pištole na sebaobranu navrhnutá na streľbu gumenými, koreninovými a značkovacími projektilmi poháňaná jednou 8g CO2 bombičkou.

Skladom 1 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 104.6

RAM Projektily T4E cal.68 Pepřové 10ks

RAM Projektily T4E cal.68 Pepřové 10ks

7x

Pepřové projektily kalibru .68 s obsahom kapsaicínu vhodné pre revolvery RAM s rotačným zásobníkom a brokovnice série HDS.

Skladom 3 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 29.0

Konverzný kit na karabínu Umarex T4E CCK TR 50

Konverzný kit na karabínu Umarex T4E CCK TR 50

25x

Tuningová platforma na konverziu revolvera HDR50/TR50/TR50L na plnohodnotnú karabínu s predĺženou hlavňou, viacerými montážnymi systémami a sklopnou pažbou.

Skladom 1 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 64.3

Puzdro Umarex T4E TR50, P2P HDR50 polymer

Puzdro Umarex T4E TR50, P2P HDR50 polymer

30x

Opaskové puzdro pre RAM Revolvery Umarex T4E TR50 a HDR 50. Je vyrobené z odolného polyméru a zbraň doň perfektne sadne. Má tiež klip na zásobník.

Skladom 20 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 28.6

RAM Brokovnica Umarex T4E TB 68 Gen2 16J

RAM Brokovnica Umarex T4E TB 68 Gen2 16J

zdarma

10x

2. generácia Semi-Auto brokovnice na sebaobranu určená na streľbu gumovými, koreninovými či značkovacími projektilmi poháňaná 12 g CO2 bombičkou.

Skladom 21 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 211.2

Guličky T4E 43 Sport CKB white 10ks

Guličky T4E 43 Sport CKB white 10ks

7x

Športové strelivo RAM T4E Sport CBK kalibru .43 je vhodnou možnosťou na cvičnú streľbu. Po dopade strela vypustí prášok, takže možno presne určiť, kam a z akého smeru projektil dopadol. Táto substancia je navyše ľahko odstrániteľná, stačí sa iba oprášiť a ste pripravení na ďalšie kolo.

Skladom > 100 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 1.5

RAM pištoľ Umarex T4E Glock 17 Gen5 .43 5J

RAM pištoľ Umarex T4E Glock 17 Gen5 .43 5J

zdarma

13x

RAM pištoľ Umarex T4E Glock 17 Gen5 je verná replika poháňaná štandardnou CO2 bombičkou 12 g. Strelivom sú gumové guličky kalibru .43.

Skladom 5 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 310.8

RAM pištoľ Umarex T4E Impax P68 Set 16J

RAM pištoľ Umarex T4E Impax P68 Set 16J

zdarma

3x

Obranná CO₂ pištoľ na gumové, korenisté a značkovacie projektily s pokročilým systémom rýchlej aktivácie a vyberateľným 6-ranovým zásobníkom v rukoväti, vhodná na tréning, domácu obranu aj zábavnú streľbu. Ponúka montážnu lištu Picatinny pre laser alebo svietidlo, svetlovodné mieridlá a setové balenie obsahujúce CO₂ bombičky a 3 druhy guličiek.

Skladom 11 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 207.0

Zásobník Umarex T4E HDR50/TR50 Emergency

Zásobník Umarex T4E HDR50/TR50 Emergency

3x

Núdzový zásobník pre revolver HDR 50 / TR 50 (prvej aj druhej generácie). Obsahuje 3× Rubberball (gumové) a 3× Pepperball (pepřové) náboje kalibru .50 (12,7mm).

Skladom 3 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 14.9

RAM Brokovnica Umarex T4E TS 68 Gen2 16J

RAM Brokovnica Umarex T4E TS 68 Gen2 16J

zdarma

9x

2. generácia dvojhlavnovej brokovnice určenej na efektívnu, ale nesmrtiacu sebaobranu s použitím gumených a koreninových projektilov poháňaná 12 g CO2 bombičkou.

Skladom 3 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 202.9

RAM Guličky T4E cal.43 Gumové RUB 500ks

RAM Guličky T4E cal.43 Gumové RUB 500ks

6x

Guličky kalibru .43 z tvrdej gumy s hmotnosťou 0,75 g vhodné na tréningovú streľbu.

Skladom 19 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 36.9

Kuličky T4E 43 Performance QAB 100 ks

Kuličky T4E 43 Performance QAB 100 ks

5x

Quick Access Ball (QAB) cal .43 sú navrhnuté tak, aby sa nezasekávali v zbrani. Toho je dosiahnuté pomocou polymérovej konštrukcie, ktorá je potiahnutá hladkým skleneným povrchom. Tento typ munície je schopný preniesť väčšiu nárazovú energiu, ale zároveň sa pri náraze do cieľa poškodzuje.

Skladom 10 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 15.3

RAM Kuličky T4E cal.43 Gumené RUB 100ks

RAM Kuličky T4E cal.43 Gumené RUB 100ks

13x

Guličky kalibru .43 z tvrdej gumy s hmotnosťou 0,75 g vhodné na tréningovú streľbu.

Skladom 11 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 10.3

Zásobník Umarex T4E Glock 17 Gen5 cal.43

Zásobník Umarex T4E Glock 17 Gen5 cal.43

4x

Náhradný zásobník pre RAM pištoľ Umarex T4E Glock 17 Gen5 cal.43. Kapacita zásobníka je 8 rán.

Skladom 15 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 66.0

RAM Pištoľ Umarex T4E Impax P68 Set 7,5J

RAM Pištoľ Umarex T4E Impax P68 Set 7,5J

zdarma

1x

CO₂ pištoľ na gumové, korenisté a značkovacie projektily s pokročilým systémom rýchlej aktivácie a vyberateľným 6-ranným zásobníkom v rukoväti, vhodná na tréning a zábavnú streľbu. Ponúka montážnu lištu Picatinny na laser alebo svietidlo, svetlovodné mieridlá a setové balenie obsahujúce CO₂ bombičky a 3 druhy guličiek.

Skladom 8 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 186.3

Nasvetľovač Umarex T4E X-Tracer .68

Nasvetľovač Umarex T4E X-Tracer .68

7x

Zariadenie na nasvietenie výšľahu z hlavne a nasvietenie fluorescenčných guličiek pre brokovnice HDX/TX68.

Skladom 7 ks, 30. 9. - 1. 10. u vás

€ 78.4

Sme špecialisti na voľne predajné zbrane

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz

Neujde ti žiadna novinka ani akcia – prihlás sa na odber

Prihlásením súhlasíte so spracovaním osobných údajov.