skip_main skip_menu skip_search

Špičková optika z USA

Vortex

Vortex

Americká spoločnosť Vortex Optics, založená v roku 2004 v štáte Wisconsin je dnes už veľmi známym producentom puškohľadov, kolimátorov, ďalekohľadov a iných optík.

Produkty Vortexu si obľúbila celá rada ozbrojených armádnych a policajných zložiek. Vortex totiž ponúka vysokú kvalitu, odolnosť a moderný prístup k veci. Na svoje si prídu vojaci, poľovníci, ale taktiež outdooroví nadšenci.

OPTIKA MADE IN USA

To najlepšie od společnosti je rada puškohľadov Razor HD, ktorá sa svojou vysokou úrovňou kvality a funkčnosti nachádza uplatnenie v akejkoľvek situácii. Kolimátory ako Razor, Viper a Venom sú dnes stálicami na trhu.

Ďalekohľady Vortex sú rovnako kvalitné, ako puškohľady tej istej značky. Modely Diamondback 10x42 alebo Crossfire sú veľmi cenené kvôli svojej konštrukcii  a odolnosti.

Nenechajte sa však zmiasť názvom značky. V širokej ponuke nájdete celú radu statívov, čistiacich pomôcok, odevov a ďalšieho vybavenia.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Kolimátory na zbrane

Kolimátor Vortex Sparc AR 1x22

1x

Tento kolimátor určite nesmie prehliadnuť tí, ktorí hľadajú intuitívny kolimátor pre dynamickú streľbu. V tomto modeli je všetko podriadené tomu, aby čo najviac skrátiť čas reakcie a presne zasiahnuť cieľ.

Skladom na centrálnom sklade, v streda 29. 3. u vás

€ 287.7

Kolimátory na zbrane

Kolimátor Vortex Spitfire AR 1x Prism Scope

Vortex Spitfire AR je podarený uzavretý kolimátor, s ktorým sa neplytvá muníciou. Kvalitná osnova DRT (Dual Ring Tactical) pomáha skrátiť reakčný čas na minimum aj na pohyblivé ciele. Systém však nie je závislý od osvetlenia, pretože zámerný obrazec je vyleptaný, takže kolimátor sa môže používať ako bežný puškohľad.

Skladom na centrálnom sklade, v streda 29. 3. u vás

€ 359.1

Príslušenstvo pre puškohľady

Kryt pre kolimátor Vortex UH-1

Novinka

Kryt Sure Fit Sight Cover XL chráni váš kolimátor Vortex UH-1 (a iné kolimátory podobnej veľkosti) pred dažďom, prachom a inými nepriaznivými vplyvmi. Je vyrobený z pružného, ale odolného neoprénu, takže sa ľahko nasadzuje a sťahuje. V prípade zanesenia nečistotami ho stačí opláchnuť pod tečúcou vodou alebo vyprať v práčke. Najlepšie sa hodí pre kolimátory s objektívmi 55–61 mm s celkovou dĺžkou do 127 mm.

Skladom 3 ks, v utorok 28. 3. u vás

€ 27.4

Montáže na zbrane

Montáž pre kolimátor Vortex AR-15 Riser

Táto montáž od amerického výrobcu Vortex je určená pre kolimátory a môžete ju pripojiť na svoju útočnú pušku AR-15 vo vyhotovení Flat-Top. Montáž sa upevňuje na Picatinny lištu pomocou praktickej rýchloupínacej páč­ky.

Skladom 4 ks, v utorok 28. 3. u vás

€ 138.5

Binokulárne ďalekohľady

Ďalekohľad Vortex Vanquish 8x26

1x

Kvalitný ďalekohľad s 8-násobným zväčšením a Porro hranolmi od amerického výrobcu Vortex. Tento model sa vyznačuje kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou.

Skladom na centrálnom sklade, v streda 29. 3. u vás

€ 136.9

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz