skip_main skip_menu skip_search

Testované v boji

Warrior Assault Systems

Warrior Assault Systems

Firma Warrior Assault Systems má sídlo v britskom Hereforde a už od založenia v roku 2006 je mezi novodobými bojovníkmi dobre známa. Zaoberá sa  totiž výrobou špičkovej výzbroje za cenu, ktorú si môže dovoliť aj priemerný vojak.

SPOĽAHLIVÁ VÝZBROJ NA NAJTVRDŠÍ BOJ

Všetky produkty sú testované najlepšími bojovníkmi priamo v boji. Tam nie je miesto pre nekvalitnú výbavu, ide totiž o životy. K docieleniu vysokej kvality firma využíva moderné technológie ako CAD systémy a rezanie pomocou laseru. Veškeré materiály spĺňajú prísne normy pre vojenský materiál. Firma neustále sleduje trendy a načúva vojakom, aby vyhovela ich požiadavkám.

V jej portfóliu nájdete taktické vesty, nosiče nepriestreľných plátov, bojové opasky, batohy a mnoho ďalšieho z výzbroja moderného vojaka či policajta. Okrem profesionálov si značku obľúbili taktiež hráči airsoftu a športoví strelci. Produkty nielen že dobre vyzerajú, ale sú predovšetkým funkčné.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Malé horizontálne vrecko na zips, Warrior olive

Malé horizontálne vrecko MOLLE Warrior je odolné a všestranné. Využijete ho ako univerzálnu priehradku na drobnosti alebo lekárničku.

Skladom 1 ks, 22. - 23. 5. u vás

€ 23.8

Batoh Warrior Helmet Cargo Pack 13l black

Ide o taktický batoh s celkovým objemom 13 litrov. Svoj názov dostala vďaka priehradke na prilbu. Okrem toho tu nájdete hlavné vrecko s objemom 10 litrov a 4 ďalšie vrecká.

Dlhodobo nedostupný

€ 130.9

Detail

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz