skip_main skip_menu skip_search

Zbrane bez zbrojného preukazu od výrobcu Saber Tactical

Zrušiť všetky filtre

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Adaptér Saber Tactical Picatinny na Arca Swiss short

Adaptér Saber Tactical z 22mm lišty Picatinny na štandard Arca Swiss vám umožní jednoducho a pohodlne pripevniť pušku na široký výber bipodov a tripodov. Adaptér je vyrobený z pevného a ľahkého hliníka s čiernym eloxovaným povrchom.

Skladom 6 ks, 24. - 27. 5. u vás

€ 31.3

Adaptér Arca-Swiss na Picatinny Saber Tactical

Univerzálny adaptér na konverziu lišty Arca-Swiss na lištu Picatinny. Je vyrobený z čierne eloxovanej hliníkovej zliatiny 6061.

Skladom 6 ks, 24. - 27. 5. u vás

€ 75.0

Bipod adaptér Saber Tactical 52mm

Bipod adapter Saber Tactical bol vyvinutý pre vzduchové pušky PCP a nasadzuje sa priamo na vzduchové kazety. Vnútorná strana je potiahnutá vzorovanou gumovou vrstvou, ktorá zaisťuje dokonalý úchop a chráni povrch kartuše pred poškodením. Adaptér má 22mm lištu a priemer 52 mm.

Skladom 5 ks, 24. - 27. 5. u vás

€ 77.4

Adaptér Saber Tactical FX Impact M3 pre dve kartuše

zdarma

Tento adaptér vám umožní pripojiť k vašej vetrovke FX Impact M3 druhú vzduchovú kartušu a zdvojnásobiť si tak celkovú kapacitu vzduchu.

Skladom 1 ks, 24. - 27. 5. u vás

€ 146.4

Bipod adaptér Saber Tactical 34mm

Bipod adapter Saber Tactical bol vyvinutý pre vzduchové pušky PCP a nasadzuje sa priamo na vzduchové kazety. Vnútorná strana je potiahnutá vzorovanou gumovou vrstvou, ktorá zaisťuje dokonalý úchop a chráni povrch kartuše pred poškodením. Adaptér má 22mm lištu a priemer 34 mm.

Dočasne nedostupný

€ 75.0

Detail

Bipod adapter Saber Tactical 60mm

Adaptér na montáž dvojnožky na náplne do vzduchových pušiek PCP s priemerom 60 mm vybavený lištou Weaver/Picatinny. Vnútorná strana je pokrytá gumovým textúrovaným povrchom, ktorý zabezpečuje pevnú fixáciu na náplni a zároveň zabraňuje poškodeniu.

Dočasne nedostupný

€ 87.3

Detail

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky s tureckými koreňmi

Turecké vzduchovky predstavujú fenomén, ktorý stále evolvuje a neprestáva prekvapovať novými technickými riešeniami a nápaditými dizajnovými prvkami.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz