skip_main skip_menu skip_search

Zbrane bez zbrojného preukazu od výrobcu Spartan Precision Equipment

Zrušiť všetky filtre

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Bipod Spartan Javelin Lite Standard

zdarma

Bipod od britského výrobcu príslušenstva pre zbrane Spartan Precision Equipment série Javelin Lite s magnetickým systémom upevnenia Spartan a pevnou dĺžkou nôh.

Skladom 2 ks, 21. - 24. 6. u vás

€ 170.2

Bipod Spartan Valhalla

zdarma

Dvojnožka Spartan Valhalla je určená najmä pre poľovníkov a strelcov pohybujúcich sa najmä v horskom a zalesnenom teréne, pre ktorých sú preto rozhodujúce kompaktné rozmery, nízka hmotnosť a vysoká odolnosť. Táto dvojnožka toto všetko ponúka.

Skladom 2 ks, 21. - 24. 6. u vás

€ 483.6

Adaptér Picatinny Spartan Classic

Ľahký a zároveň veľmi odolný adaptér Classic Keymod umožňuje pripevniť dvojnožky Javelin, statívy Spartan a hlavy statívov na pušky s originálnymi lištami Picatinny na príslušenstvo.

Skladom 2 ks, 21. - 24. 6. u vás

€ 59.1

Adaptér Spartan Classic Keymod

Ľahký a zároveň veľmi odolný adaptér Classic Keymod umožňuje pripevniť dvojnožky Javelin, statívy Spartan a hlavy statívov na pušky s originálnymi lištami na príslušenstvo Key Mod.

Skladom 1 ks, 21. - 24. 6. u vás

€ 59.1

Adaptér Spartan Classic UIT

Adaptér na montáž príslušenstva od spoločnosti Spartan Precision Equipment na lištu UIT / Anschutz.

Skladom 2 ks, 21. - 24. 6. u vás

€ 59.1

Bipod AirMaks Spartan ProHunt Tac

zdarma

Dvojnožka Javelin Pro Hunt Tac je navrhnutá špeciálne pre poľovníkov a strelcov pohybujúcich sa najmä v horskom a zalesnenom teréne, pre ktorých sú preto kľúčové kompaktné rozmery, nízka hmotnosť a vysoká odolnosť. Táto dvojnožka toto všetko ponúka.

Skladom 3 ks, 21. - 24. 6. u vás

€ 368.5

Montáž Spartan Davros Head Gen 1

Montáž od britského výrobcu príslušenstva pre zbrane Spartan Precision Equipment kompatibilná s tripodmi Spartan a upínacími svorkami Mr G Clamp.

Skladom 3 ks, 21. - 24. 6. u vás

€ 86.9

Svorka Spartan Mr G Clamp

Svorka Mr. G od britského výrobcu príslušenstva pre zbrane Spartan Precision Equipment prispôsobená na montáž Spartan Davros Head.

Skladom 2 ks, 21. - 24. 6. u vás

€ 82.9

Tripod Spartan Ascent Mountain Gen 2

zdarma

Tripod od britského výrobcu príslušenstva pre zbrane Spartan Precision Equipment série Ascent 2. generácie s celkovou výškou (verzia Mountain) od 27 cm do 128 cm.

Skladom 2 ks, 21. - 24. 6. u vás

€ 1 186.1

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky s tureckými koreňmi

Turecké vzduchovky predstavujú fenomén, ktorý stále evolvuje a neprestáva prekvapovať novými technickými riešeniami a nápaditými dizajnovými prvkami.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz