skip_main skip_menu skip_search

Zippo funguje alebo ho zdarma opravíme

Zippo

Zippo

Zippo je legendárna americká značka benzínových zapaľovačov s typickým obdĺžnikovým tvarom a viečkom s pántom. Málokto však vie, že s pôvodným Zippom přišiel pán Blaisdell koncom roku 1932. Vtedy vyšiel jeden zapaľovač Zippo na neskutočných 1,95 $. Dnešné ceny už sa pochopiteľne pohybujú výrazne vyššie.

Pritom všetky predané zapaľovače Zippo sa môžu pochváliť doživotnou zárukou, pretože Zippo sa riadi svojim mottom: „Zippo funguje alebo ho zdarma opravíme“. S takou garanciou sa pri mnohých značiek nestretnete. 

REKLAMA AKO PRIDANÁ HODNOTA

Tieto legendárne zapaľovače sa už od polovice 30. rokov používajú ako reklamné predmety. Na rozdiel od klasických zapaľovačov vtedajšej doby totiž mali ideálny tvar, ktorý šlo bez problémov potlačiť, prípadne aj inak vytvarovať. Dnes tak často uvidíte Zippo s logom spoločnosti ako Harley Davidson alebo Jack Daniels. Môžu byť však vylepšené aj inak, napríklad rytinou či kresbou. Medzi najvzácnejšie a najcennejšie zberateľské kúsky tak patria zapaľovače z prvej komerčnej edície, celkom 500 zapaľovačov olejárskej spoločnosti Kendall Refining Company.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Benzínové a plynové zapaľovače

Zapaľovač Zippo Chrome

Zapaľovače Zippo sú synonymom odolnosti, spoľahlivosti a elegancie. Tento rokmi overený dizajn získal legendárny status a poslúži pravému džentlmenovi aj nefalšovanému zálesákovi.

Skladom 6 ks, v utorok 5. 12. u vás

€ 31.4

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz