skip_main skip_menu skip_search

Tradičný výrobca vojenských lekárničiek

BCB

BCB

BCB

Britská spoločnosť BCB má za sebou viac než 160 rokov skúseností v oblasti vývoja zdravotníckeho materiálu pre vojenské účely. Firma spolupracuje s vládou aj armádou Spojeného kráľovstva a tiež vyváža cez 40% svojich produktov do zahraničia.

OCHRANNÉ PROSTRIEDKY A LEKÁRNIČKY

V súčasnej dobe sa výrobca zameriava hlavne na produkciu prostriedkov osobnej ochrany, ako sú respirátory alebo dezinfekcie, ale taktiež rôznych survival kitov a lekárničiek.

U nás si môžete zakúpiť cestovnú lekárničku BCB Camo, ktorá obsahuje všetky dôležité súčasti a pritom sa vám stále zmestí do batohu. Vďaka molle väzbe si ju môžete tiež pripnúť k svojmu taktickému vybaveniu. Maskovacie prevedenie doplňuje jej vojenský ráz.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Trekkers Last Rescue Box, BCB

Box poslednej záchrany (LRB) od renomovanej anglickej spoločnosti BCP je špeciálne navrhnutý pre outdoorových nadšencov. Všetko je uložené vo vodotesnom boxe s gumovým tesnením.

Skladom na centrálnom sklade, 30. 4. - 2. 5. u vás

€ 32.9

Súprava poslednej záchrany Military Survival Kit, BCB

Rozšírená verzia súpravy Combat Survival Kit od anglickej značky BCB obsahuje všetko, čo potrebujeme na prežitie krízových situácií na odľahlých miestach. Krabička dobre poslúži na dlhých cestách ako núdzový balíček.

Dočasne nedostupný

€ 39.6

Detail

Súprava osobnej bezpečnosti Last Rescue Box, BCB

Box poslednej záchrany (LRB) od renomovanej anglickej spoločnosti BCP je špeciálne navrhnutý pre všetkých cestovateľov a dobrodruhov. Všetky predmety sú špeciálne vybrané tak, aby umožnili bezpečnú prevádzku v divočine za každých okolností.

Dočasne nedostupný

€ 25.7

Detail

Súprava prvej pomoci BCB camo

Je to plne vybavená lekárnička v kamuflážovom puzdre z cordury. Na zadnej strane má úchyty Molle na pripevnenie k veste alebo batohu.

Dlhodobo nedostupný

€ 33.1

Detail

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz