skip_main skip_menu skip_search

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Čiapky

Čiapka Remington Descent Timber

Táto čiapka sa hodí na lov, rybárčenie, turistiku, šport alebo každodenné nosenie. Mäkká vnútorná strana vás spoľahlivo udrží v teple, zatiaľ čo vonkajší povrch je vysoko odolný a ochráni vás pred vetrom aj dažďom.

Skladom 16 ks, 6. - 7. 12. u vás

€ 22.2

Čiapky

Čiapka Remington Lifestyle čierna

Pletená čiapka Remington Lifestyle je štýlovou pokrývkou hlavy pre prechodné obdobie. Dodáva sa v univerzálnej veľkosti a je vyrobená z odolného polyesteru s vlnenou zložkou. Tento materiál je dostatočne priepustný a zároveň vás udrží spoľahlivo v teple.

Skladom 8 ks, 6. - 7. 12. u vás

€ 14.3

Čiapky

Čiapka Umarex Focus on Target

Šedá baseballová čiapka s červeným logom „Umarex“ na prednej strane a bielym nápisom „Focus on target“ na zadnej strane. Veľkosť je univerzálna, nastaviteľná pomocou klasického suchého zipsu.

Skladom 8 ks, 6. - 7. 12. u vás

€ 11.6

Čiapky

Čiapka Balistas

Šiltová čiapka Balistas má štruktúrovanú korunu skladajúcu sa zo 6 panelov, z čoho 4 sú vyplnené sieťkou a 2 tvoria čelo, na ktorom sa nachádzajú dva ventilačné otvory a vyšité logo.

Skladom > 50 ks, 6. - 7. 12. u vás

€ 19.5

Čiapky

Čiapka Epic Airguns

Čiapka s kšiltom Epic má štruktúrovanú korunku pozostávajúcu zo 6 panelov, z ktorých 4 sú vyplnené sieťovinou a 2 tvoria čelo, na ktorom sú dva vetracie otvory a vyšité logo.

Skladom > 100 ks, 6. - 7. 12. u vás

€ 19.5

Čiapky

Čiapka Presslug

Šiltová čiapka Presslug má štruktúrovanú korunu skladajúcu sa zo 6 panelov, z čoho 4 sú vyplnené sieťkou a 2 tvoria čelo, na ktorom sa nachádzajú dva ventilačné otvory a vyšité logo.

Skladom > 100 ks, 6. - 7. 12. u vás

€ 19.5

Čiapky

Čiapka Taipan

Šiltová čiapka Taipan má štruktúrovanú korunu skladajúcu sa zo 6 panelov, z čoho 4 sú vyplnené sieťkou a 2 tvoria čelo, na ktorom sa nachádzajú dva ventilačné otvory a vyšité logo.

Skladom > 100 ks, 6. - 7. 12. u vás

€ 19.5

Čiapky

Čiapka Valiant

Šiltová čiapka Valiant má štruktúrovanú korunu skladajúcu sa zo 6 panelov, z čoho 4 sú vyplnené sieťkou a 2 tvoria čelo, na ktorom sa nachádzajú dva ventilačné otvory a vyšité logo.

Skladom > 100 ks, 6. - 7. 12. u vás

€ 19.5

Čiapky

Remington Trucks Black Cap

Čiapka Remington Trucks Black má štruktúrovanú korunku pozostávajúcu zo 6 plných panelov. Obvod korunky sa dá nastaviť pomocou pásika s posuvnou prackou. Jednotlivé časti čiapky sú vyrobené z kombinácie bavlny a polyesteru.

Skladom 7 ks, 6. - 7. 12. u vás

€ 10.7

Čiapky

Čiapka s kšiltom FX Est. 1999

Čiapka s kšiltom FX Est. 1999 má štruktúrovanú korunku pozostávajúcu zo 6 panelov, ktorých obvod sa dá nastaviť pomocou karabínky. Všetky časti čiapky sú vyrobené z kombinácie bavlny a polyesteru.

Dočasne nedostupný

€ 24.2

Detail

Čiapky

FX Basic Čiapka

Táto čiapka Basic od spoločnosti FX Airguns má na boku vytlačené logo a je vyrobená z príjemnej bavlny. Čiapku je možné nastaviť pomocou spony a remienka na zadnej strane.

Dočasne nedostupný

€ 19.5

Detail

Doporučené články

Objavte oblečenie Remington – parťáka, ktorý vás podrží pri každom dobrodružstve

V našich zemepisných šírkach nie je leto najdlhšie, takže už začiatkom septembra môžete pocítiť prvý závan jesenného chladu. Preto je vždy dobré mať poruke kvalitný a adekvátny odev, obzvlášť pokiaľ radi vykonávate aktivity v horskom a lesnom prostredí. A pretože my sa do tejto skupiny rozhodne radíme, rozhodli sme sa, že sa s vami podelíme o náš objav – značku Remington.

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz