skip_main skip_menu skip_search

Nie je to práca, ale remeslo

Cometa

Cometa

Španielska značka vyrába kvalitné vzduchové zbrane už od roku 1874. Vysokú latku drží celú tú dobu. Ako to robí? Ostrieľaní južanskí chlapíci z Comety hovoria, že to pre nich nie je práca, ale remeslo. Aj z toho dôvodu drží výrobu stále doma.

Stále hľadajú spôsoby, ako vzduchovky vyladiť pre potreby každého strelca. Napríklad hlavne vŕtajú a neskôr za studena tepajú špeciálnymi strojmi. Tie vo firme sami vytvorili len preto, aby boli hlavne čo najpresnejšie a zároveň veľmi tuhé. Každý diel vzniká pod starostlivou kontrolou. Rovnako tak detailne kontrolujú každú vyrobenú vzduchovku, ktorá je kusovo testovaná a kalibrovaná.

Doménu Carabinas Cometa predstavuje klasická pružinová vzduchovka. Najobľúbenejšie modely sú Fusion a Fenix 400 s kvalitnými svetlovodnými mieridlami. Značka sa naposledy vrhla aj na PCP zbrane, predovšetkým tie s veľkou kapacitou vzduchu.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Pružinové vzduchovky

Vzduchovka Cometa Fusion-S Galaxy 4,5 mm - 24J

1x

Pružinové vzduchovky fungujú jednoducho. Stačí natiahnuť, vložiť diabolku, odistiť a vystreliť. Zvládne to aj dieťa. Najväčšou prednosťou pružinoviek je nízka cena. Abyste mohli začať strieľať, nepotrebujete mnoho príslušenstva. Stačí krabička diaboliek a čistenia. Kto túži strieľať na dlhšiu vzdialenosť, tak siahne ešte po puškohľade.

Skladom 4 ks, v streda 5. 4. u vás

€ 237.7

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz