skip_main skip_menu skip_search

Pružinové vzduchovky

Vzduchovka Cometa Fenix 400 4,5mm - 24J

Vzduchovka Cometa Fenix 400 je jednou z najobľúbenejších zbraní tohto španielskeho výrobcu. Dôležitou funkciou je automatické zabezpečenie.
Viac informácií

Skladom 3 ks, v piatok 19. 8. u vás

Možnosti dopravy

€ 237.7

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získate 180 vernostných diaboliek. Viac o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobca:
Cometa
EAN:
201820104670
Katalógový kód:
C400P450F

Cometa Ďalšie produkty výrobcu

Popis produktu

Vzduchovka Cometa Fenix 400 je jednou z najobľúbenejších zbraní tohto španielskeho výrobcu. Je to klasická pružinová vzduchovka s kvalitnou pažbou z bukového dreva. Hoci je drevo robustné, zbraň váži len 3400 g, čo je ideálny kompromis medzi stabilitou a hmotnosťou.

Ďalšou výhodou tejto drevenej pažby je jej ergonomický tvar. Ďalším plusom je, že jeho dúška je univerzálna. Vzduchovka je preto vhodná pre pravákov aj ľavákov. Vďaka výraznému gravírovaniu v mieste uchopenia je pri držaní stabilná, čo je nevyhnutné na presnú streľbu. Na konci pažby je umiestnená gumová topánka, ktorá tlmí spätný ráz, a tým zvyšuje pohodlie pri streľbe.

Dôležitým prvkom tejto zbrane je automatická poistka, ktorá sa aktivuje vždy, keď je nabitá. Veľkou výhodou sú mechanické svetelné vodiace mieridlá, ktoré spĺňajú normu Tru-Glo. Vďaka nim nemusíte mať pušku vybavenú puškohľadom a stále môžete športovo strieľať.

Hlaveň má dostatočnú celkovú dĺžku 450 mm a je drážkovaná. Celková dĺžka vzduchovky je 1140 mm. Vo všetkých verziách je vybavený 11 mm rybou. Na túto rybu možno namontovať akýkoľvek puškohľad. Polohu spúšte a odpor možno nastaviť.

Naše skúsenosti s modelom Comet Fenix 400

Túto vzduchovku odporúčame začiatočníkom aj pokročilým strelcom, ktorí hľadajú presnú zbraň za rozumnú cenu. Musíme naozaj pochváliť kvalitu pažby a nižšiu hmotnosť. Vďaka tejto hmotnosti a mieridlám Tru-glo sa vzduchovka dobre ovláda a strieľa presne.

História spoločnosti COMETA

Spoločnosť je hrdá na svoju rodinnú tradíciu. Spoločnosť bola založená v roku 1874 a má bohaté skúsenosti s výrobou vzduchových zbraní. Väčšina produkcie sa nachádza na severe Španielska a prebieha v súlade s prísnymi normami kvality. Musíme tiež spomenúť kontrolu kvality každého výrobku pred tým, ako opustí továreň. Takto je zaručená 100 % funkčnosť každej zbrane.

Obsah balenia

  • Puška
  • Pokyny

Produkt je zaradený v týchto kategóriách

Videá (3)

Představení vzduchovky Cometa Fenix 400

Vzduchovka Cometa Fenix 400

Vzduchovka Cometa Fenix 400

Parametre

Výrobca:
Cometa
Kalibre:
4,5 mm / .177
Úsťová rýchlosť:
290 m/s
Hmotnosť:
3400 g
Záruka:
24 měsíců
Energia: ?
24 J
Celková dĺžka:
1140 mm
Strelivo:
Diabolky
Montážna lišta:
Ano
Dĺžka hlavne:
450 mm
Materiál pažby:
Buk
Mieridlá:
Áno
Pohon:
Pružina
Režim streľby:
Prebíjanie
Typ náťahu:
Zlamovacie

Pomáhame s výberom

Dotazy k produktu (0)

S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

Podobné produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz