skip_main skip_menu skip_search

Made in Sweden

FX Airguns

FX Airguns

FX Airguns bola založená v roku 1999 Frederikom Axelssonom v malebnom švédskom mestečku Mariestad. Ako vášnivý strelec Frederik neustále hľadal najlepšiu dostupnú PCP vzduchovku, ale keď sa mu ju stále nedarilo nájsť, rozhodol sa vydať na dlhú cestu za svojou vysnívanou zbraňou. Dvadsať rokov po tomto rozhodnutí je možné konštatovať, že skutočne uspel a splnil sen nielen sebe, ale mnohým ďalším strelcom.

Vzduchovky FX Airguns s láskou vyrába 50 vysoko kvalifikovaných remeselníkov a technikov s Frederikem v čele. Žiadna zbraň neopustí továreň bez dôkladných testov. Hoci sú ich zbrane zložité, ich filozofia je jednoduchá — vytvoriť čo najvýnimočnejšiu vzduchovku. A to sa im skutočne darí, FXmajstrovsky skonštruované, spoľahlivé, extrémne silné a pozoruhodne tiché. Výrobca používá najmodernejšie technológie a neustále posúva svoje možnosti na samotnú hranicu nemožného.

Dôkazom toho je rada Dreamline, ktorá doslova plní sny. Jedná sa o najmodernejšie modulárne vetrovky pod slnkom a my sme hrdí, že vám ich môžeme ponúknuť. Úplným klenotom je FX Impact MKII, ktorý patrí bezpochyby k absolútnej špičke medzi PCP modelmi. Milovníci tradičnejšieho dizajnu by nemali prehliadnuť modely Royale a Crown s nádhernými pažbami z dreva.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Pumpy na vetrovky

Ručná PCP pumpa FX Airguns

Táto 3-stupňová ručná pumpa je určená na plnenie vzduchoviek PCP až do tlaku 250 bar. Jej konštrukcia, vrátane nášľapov, je vyrobená z kovu. Na prepojenie slúži hadica s vnútorným závitom 1/8" BSP.

Skladom 1 ks, v štvrtok 8. 6. u vás

€ 237.7

Meranie úsťovej rýchlosti

Display FX Chrono

Tento digitálny displej pre chronograf FX Pocket Chrono vám umožní sledovať vaše strelecké výsledky v reálnom čase bez nutnosti spustenia očí z cieľa. Displej si môžete uchytiť priamo pod okulár puškohľadu na FX Impact alebo na bočnú montážnu Picatinnu lištu pri iných zbraniach.

Skladom 5 ks, v štvrtok 8. 6. u vás

€ 170.2

PCP vzduchovky

FX Maverick Sniper 6,35mm

FX Maverick z dielne švédskeho výrobcu FX Airguns je úplne nová vetrovka, ktorá bola špeciálne navrhnutá pre streľbu ťažších diaboliek a slugov.

Skladom 1 ks, v štvrtok 8. 6. u vás

€ 1 618.2

Montáže na zbrane

FX No Limit 22mm/25,4mm montáž

Kvalitná dvojdielna montáž FX určená pre puškohľady s priemerom tubusu 25,4 mm. Jeho jedinečnosť spočíva v možnosti nastavenia výšky a uhla.

Skladom 2 ks, v štvrtok 8. 6. u vás

€ 67.4

PCP vzduchovky

Vzduchovka FX Panthera 700 6,35mm

1x

Švédsky výrobca FX Airguns prichádza s novou PCP vzduchovkou FX Panthera, ktorá je špeciálne navrhnutá na súťažnú streľbu. Využíva niekoľko nových systémov pre maximálny výkon a presnosť streľby, ako sú Dynamic Block, Dynamic Plenum a osvedčená hlaveň radu FX STX.

Skladom 3 ks, v štvrtok 8. 6. u vás

€ 1 832.8

Montáže na zbrane

FX No Limit 11mm/25,4mm montáž

Kvalitná dvojdielna montáž FX určená pre puškohľady s priemerom tubusu 25,4 mm. Jeho jedinečnosť spočíva v možnosti nastavenia výšky a uhla.

Skladom 3 ks, v štvrtok 8. 6. u vás

€ 67.4

Stoličky

Strelecká stolička FX E-Z Shot

Jednoduchá, ľahká a pohodlná stolička s hliníkovou strieľňou s celkovou hmotnosťou 4,4 kg a nosnosťou 114 kg. Ramenný popruh uľahčuje jej prenášanie.

Skladom 2 ks, v štvrtok 8. 6. u vás

€ 194.0

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz