skip_main skip_menu skip_search

Made in Sweden

FX Airguns

FX Airguns

FX Airguns bola založená v roku 1999 Frederikom Axelssonom v malebnom švédskom mestečku Mariestad. Ako vášnivý strelec Frederik neustále hľadal najlepšiu dostupnú PCP vzduchovku, ale keď sa mu ju stále nedarilo nájsť, rozhodol sa vydať na dlhú cestu za svojou vysnívanou zbraňou. Dvadsať rokov po tomto rozhodnutí je možné konštatovať, že skutočne uspel a splnil sen nielen sebe, ale mnohým ďalším strelcom.

Vzduchovky FX Airguns s láskou vyrába 50 vysoko kvalifikovaných remeselníkov a technikov s Frederikem v čele. Žiadna zbraň neopustí továreň bez dôkladných testov. Hoci sú ich zbrane zložité, ich filozofia je jednoduchá — vytvoriť čo najvýnimočnejšiu vzduchovku. A to sa im skutočne darí, FXmajstrovsky skonštruované, spoľahlivé, extrémne silné a pozoruhodne tiché. Výrobca používá najmodernejšie technológie a neustále posúva svoje možnosti na samotnú hranicu nemožného.

Dôkazom toho je rada Dreamline, ktorá doslova plní sny. Jedná sa o najmodernejšie modulárne vetrovky pod slnkom a my sme hrdí, že vám ich môžeme ponúknuť. Úplným klenotom je FX Impact MKII, ktorý patrí bezpochyby k absolútnej špičke medzi PCP modelmi. Milovníci tradičnejšieho dizajnu by nemali prehliadnuť modely Royale a Crown s nádhernými pažbami z dreva.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Revolučný bezdrôtový radar od švédskej spoločnosti FX Airguns. Dokáže zmerať akýkoľvek projektil letiaci rýchlosťou pod 1300 fps a zmestí sa aj do vrecka.

Skladom 2 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 198.0

Vysokokvalitná dvojdielna montáž FX určená pre puškohľady s priemerom tubusu 30 mm. Jeho jedinečnosť spočíva v možnosti nastavenia výšky a uhla.

Skladom 6 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 67.4

Kvalitná dvojdielna montáž FX pre puškohľady s priemerom tubusu 34 mm. Jeho jedinečnosť spočíva v možnosti nastavenia výšky a uhla.

Skladom 2 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 79.0

Kvalitná dvojdielna montáž FX určená pre puškohľady s priemerom tubusu 25,4 mm. Jeho jedinečnosť spočíva v možnosti nastavenia výšky a uhla.

Skladom 3 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 67.4

Kvalitná dvojdielna montáž FX určená pre puškohľady s priemerom tubusu 25,4 mm. Jeho jedinečnosť spočíva v možnosti nastavenia výšky a uhla.

Skladom 1 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 67.4

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz