skip_main skip_menu skip_search

Máte dotaz? Sme tu pre vás Michal +420 778 772 453, Po–Pia, 8:00–16:00

Zbierajte vernostné diabolky
a šetrite na nákupe

icon_in_basket 0 Prázdny
Marek Děngl

Mirka

Váš košík je prázdny

Pridajte do neho vybraný tovar. Premýšľate, kde začať?

Prehliadnite si najpredávanejšie kusy alebo našu poradňu.

Využijete ich od rybárčenia po sebaobranu

Karambit nože

Pomáhame s výberom

Karambit pochádza z Indonézie, kde sa prvýkrát objavil už v 11. storočí. Miestni rybári ho často využívali pri práci. Je to vlastně viacúčelový nôž s ergonomickou rukoväťou ukončenou bezpečnostným krúžkom. Charakteristitcká je pro neho zahnutá čepeľ, ktorá vychádza z tvaru tigrieho drápu.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Taktické nože

Nôž Cold Steel Tiger (AUS8A)

Hlboko zakrivená čepeľ Steel Tiger je moderným prevedením indonézskeho karambitu. Tento tvar sa bežne používa v bojovom umení penčak silat.

Skladom 3 ks, v utorok 3. 10. u vás

€ 87.3

VIACEÚČELOVÉ KARAMBITY

Karambit využijete na celú radu činností ako sekanie, rezanie, krájanie, páranie a hákovanie. Je malý a skladný, nikto nepozná, že ho máte akurát pri sebe. Pôvod karambitu siaha až do 11. storočia k filipínskym rybárom. Moderný karambit sa do sveta dostal vďaka námorníkom, ktorí si ho veľmi cenili. Charakteristická zahnutá čepeľ podľa legend symbolizuje dráp tigra.

HLAVNÉ VÝHODY NOŽOV KARAMBIT

Ergonomická rukoväť s bezpečnostným krúžkom zaručuje maximálnu funkčnosť a zároveň bezpečnosť za každých podmienok. Rukoväť sa dobre drží a nekĺže, takže vám karambit len tak niekto nevyrazí z ruky. Nie je divu, že se tento nôž využíva v bojových umeniach.

PONÚKAME KARAMBITY NEMECKEJ ZNAČKY HALLER

Čo je na karambitoch Haller zaujímavé: okrem klasického designu si môžete zaobstarať nôž inšpirovaný napríklad hrou Counter Strike, seriálom The Walking Dead alebo samotným Batmanom.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky s tureckými koreňmi

Turecké vzduchovky predstavujú fenomén, ktorý stále evolvuje a neprestáva prekvapovať novými technickými riešeniami a nápaditými dizajnovými prvkami.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz