skip_main skip_menu skip_search

Puškohľady s variabilným zväčšením

Puškohľad Bushnell Forge 3-18x50mm SFP Deploy MOA

Puškohľad Bushnell Forge 3–18×50mm SFP Deploy MOA je vybavený 50mm objektívom s vrstvou „EXO Barrier Protection“, optickým systémom s povrchovou úpravou „Ultra Wide Band Coating“, 3–18× priblížením a zámerným krížom Deploy MOA v druhej ohniskovej rovine. Výšková a stranová korekcia sa udáva v MOA, 1 klik = 1/4 MOA. Uzamykateľné rektifikačné vežičky sú vybavené funkciami Zero Reset a Zero Stop, ich otáčanie je sprevádzané tichým cvakaním a korekcia paralaxy je nastaviteľná od 25 yardov do nekonečna. Komponenty sú chránené IPX7 telom z leteckého hliníka s matnou čiernou úpravou. Tubus má klasický priemer 30mm.
Viac informácií

Skladom 1 ks, 22. - 23. 5. u vás

Doprava zdarma Možnosti dopravy

€ 975.9

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získate 740 vernostných diaboliek. Viac o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobca:
Bushnell
EAN:
029757003768
Katalógový kód:
BUSRF3185BS1

Bushnell Ďalšie produkty výrobcu

Popis produktu

Americká spoločnosť Bushnell sa venuje výrobe optických zariadení už od roku 1948, o kvalite jej výrobkov preto nie je pochýb. Dôkazom je aj puškohľad Bushnell Forge 3-18x50mm SFP Deploy MOA (#RF3185BS1), ktorý ponúka jasný obraz za akýchkoľvek podmienok, množstvo užitočných funkcií a konštrukciu z leteckého hliníka.

Tento puškohľad je vybavený 50mm objektívom chráneným vrstvou "EXO Barrier Protection", ktorá odpudzuje vodu, mastnotu, prach a iné nečistoty, a celá optická sústava je potiahnutá povrchovou úpravou "Ultra Wide Band Coating", ktorá zabezpečuje vysoký jas, kontrast a farby obrazu. Priblíženie 3-18x je ideálne na krátke až stredne dlhé vzdialenosti - volič zoomu je vybavený aj páčkou na jednoduchšiu manipuláciu.

Zameriavací kríž Deploy MOA sa nachádza v druhej ohniskovej rovine - veľkosť kríža sa nezväčšuje v závislosti od priblíženia. Je dostatočne tenký, aby nezakrýval cieľ, ale napriek tomu je dokonale čitateľný a viditeľný za všetkých svetelných podmienok.

Výšková a bočná korekcia sa udáva v jednotkách MOA, pričom 1 klik = 1/4 MOA. Rektifikačné vežičky sa dajú uzamknúť zatlačením - nehrozí teda nežiaduce pootočenie vežičky. Sú tiež vybavené funkciou Zero Reset, ktorá umožňuje po nastrelení puškohľadu vynulovať na ľubovoľnú hodnotu, a funkciou Zero Stop, ktorá nedovolí otočenie vežičky pod nastavenú hodnotu. Otáčanie rektifikačných vežičiek je sprevádzané tichým cvakaním, ktoré umožňuje ľahšie nastavenie puškohľadu bez toho, abyste spustili oči z cieľa. Korekcia paralaxy je nastaviteľná od 25 yardov do nekonečna.

Všetky komponenty sú chránené odolným IPX7 telom z leteckého hliníka pokrytým matnou čiernou povrchovou úpravou. Tubus má klasický priemer 30mm.

Obsah balenia

  • Puškohľad Bushnell Forge 3-18x50mm SFP Deploy MOA
  • Slnečná clona
  • Krytka objektívu
  • Kryt okulára
  • Neoprénový obal
  • Sada imbusových kľúčov
  • Handrička na čistenie optiky

Videá (2)

Bushnell Forge Series

Bushnell Forge Series

Bushnell Forge Unboxing

Bushnell Forge Unboxing

Parametre

Výrobca:
Bushnell
Korekcia: ?
1/4 MOA
Hmotnosť:
830 g
Celková dĺžka:
366 mm
Dioptrická korekcia: ?
Áno
Fokálna rovina: ?
Druhá
Komíniky: ?
Otvorené
Paralaxa: ?
25 yds - nekonečno
Priemer objektívu: ?
50 mm
Priemer tubusu:
30 mm
Typ kríža:
Deploy MOA
Zorné pole:
10.6-1.8m@91.44m
Zväčšenie:
3-18 x
Záruka:
24 měsíců

Recenzie zákazníkov (0)

Ohodnoťte tovar ako prvý a pomôžte iným s výberom.

Pridať hodnotenie

Ohodnotením súhlasíte s pravidlami publikácie. Po ich overení bude recenzia obratom zverejnená.

Dotazy k produktu (0)

S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

Podobné produkty

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz