##skip_main ##skip_menu ##skip_search

Puškohľady s variabilným zväčšením

Puškohľad Vector Optics Continental x6 5-30X56 SFP VECON-CDM MOA

1x

Rada Continental je vlajkovou loďou spoločnosti Vector Optics a ako taká ponúka naozaj bohaté možnosti, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších strelcov. Puškohľad sa vyznačuje vysokokvalitnou nemeckou optikou s 90 % priepustnosťou svetla a uzavretými resetovateľnými komínkami.
Viac informácií

Skladom 7 ks, 14. - 15. 7. u vás

Doprava zdarma Možnosti dopravy

€ 451.8

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získate 340 vernostných bodov. Viac o Balistas Club

Priemer šošovky objektívu:
56 mm
Priemer tubusu:
30 mm
Typ kríža:
VECON-CDM
Zväčšenie:
5-30 x

Zobraziť ďalšie parametre

Záruka:
24 měsíců
Výrobca:
Vector Optics
EAN:
192687279050
Katalógový kód:
SCOL-X22

Vector Optics Ďalšie produkty výrobcu

Sme špecialisti na voľne predajné zbrane

Popis produktu

Strojovo preložené

Séria puškohľadov Continental od spoločnosti Vector Optics sa pýši vysokou odolnosťou, kvalitným spracovaním a špičkovými optickými vlastnosťami. 

Tubus z leteckého hliníka 6061 T6 má priemer 30 mm a je plnený dusíkom, čo zabraňuje zahmlievaniu šošoviek pri náhlych zmenách teploty. Tento model spĺňa normu IP67 a vydrží ponorenie do metrovej hĺbky po dobu 30 minút.

Najväčšou pýchou tohto puškohľadu je nepochybne jeho optická sústava. Nemecké šošovky LaREE a VePRO FMC zaručujú krištáľovo čistý obraz a v kombinácii s 56 mm objektívom ponúkajú až 90% priepustnosť svetla. Vďaka tomu môžete tento model použiť aj pri zhoršených svetelných podmienkach.

Uzavreté rektifikačné vežičky sú resetovateľné. Korekcia je v MOA (Minute of Angle) a hodnota jedného kliku činí 1/4 MOA. Na ľavom komínku si môžete upraviť paralaxu, ktorá je nastaviteľná v rozsahu od 15 yardov (13,7 m) do nekonečna. Taktiež si tu môžete regulovať úroveň podsvietenia zámerného kríža. Na výber máte celkom 6 úrovní jasu. Podsvietenie poháňa jedna lítiová batéria CR2032 (nie je súčasťou balenia), ktorú stačí iba vložiť do ľavého komínka.  

Lovecká osnova VECON-CDM je vyleptaná priamo do skla šošovky a dokáže odolať spätným rázom zodpovedajúcim až 6000 J. Kríž je jasne čitateľný a nachádza sa v druhej fokálnej rovine, zvolené zväčšenie teda neovplyvňuje jeho veľkosť. 

V balení nájdete dvojdielnu montáž na Picatinny lištu, slnečnú clonu, náhradnú otvorenú elevačnú vežičku, kľúč na nulovanie vežičiek, krytky objektívu a handričku na čistenie optiky.

Tento model je schopný odolať 750 g (jednotka gravitačného zrýchlenia), čo je ekvivalent spätného rázu palných zbraní kalibru .223 a .308.

Kľúčové vlastnosti

– Odolný dizajn

– Kvalitná optika s 90% priepustnosťou svetla

– Rektifikácia v MOA

– Uzavreté resetovateľné komínky

– Leptaný sklenený kríž

Obsah balenia

  • Puškohľad Vector Optics Continental x6 5-30X56 SFP VECON-CDM MOA
  • Dielna montáž na Picatinny lištu
  • Slnečná clona
  • Náhradná otvorená elevačná vežička
  • Kľúč na nulovanie vežičiek
  • Krytky objektívu
  • Handrička na čistenie optiky

Parametre

Výrobca:
Vector Optics
Korekcia: ?
1/4 MOA
Hmotnosť:
630 g
Celková dĺžka:
400 mm
Dioptrická korekcia: ?
Áno
Fokálna rovina: ?
Druhá (SFP)
Korekcia paralaxy: ?
Áno
Paralaxa: ?
15 yds - nekonečno
Montáž:
Áno na 22mm
Priemer šošovky objektívu: ?
56 mm
Priemer tubusu:
30 mm
Typ kríža:
VECON-CDM
Zväčšenie:
5-30 x
Antireflexná vrstva:
Áno
Záruka:
24 měsíců

Recenzie zákazníkov (1)

4

1× hodnotené

Pridať hodnotenie

Ohodnotením súhlasíte s pravidlami publikácie. Po ich overení bude recenzia obratom zverejnená.

René Lošťák

Overený zákazník, z balistas.cz 16.10.2025

Strojový preklad z iného jazyka

Vyberal som podľa hmotnosti, aby kombinácia s puškou bola čo najprijateľnejšia, prekvapila ma čistota skla a celkové spracovanie.

  • cena
  • hmotnosť
  • veľmi dobrá čírosť skla
  • nižšia mechanika kríža a optiky

Užitočné hodnotenie? Nie (0)

Dotazy k produktu (1)

M
Markus Kisel, 04.04.2024
Zdravím, mal by som záujem o PUŠKOHĽAD VECTOR OPTICS CONTINENTAL X6 5-30X56 SFP VECON-CDM MOA. Výrobca udáva doživotnú záruku a vy máte napísane že záruka 24 mesiacov. môžem poprosiť viacej info ?
M
Mirka , 05.04.2024
Dobrý den, výrobce má uvedeno na stránkách záruku po dobu 5let. U nás je tedy možné řešit reklamaci po dobu 24 měsíců a po uplynutí této doby jedině přes výrobce.
S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

Podobné produkty

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Nové puškohľady VALIANT EPIC

Predstavujeme nový rad špičkových puškohľadov VALIANT EPIC. Už názov napovedá, že ide o výsledok spolupráce českých výrobcov Valiant a Epic Airguns. Tieto puškohľady sa môžu pochváliť leptaným krížom FFP, šošovkami ED, vežičkami Zero Stop, variabilným priblížením a mimoriadne odolnou konštrukciou plnenou dusíkom.

Bc. Michal Kuczaj,

Video: Čo je Zero Stop a ako ho nastaviť

V dnešnom videu vám ukážeme, na čo sa v niektorých puškohľadoch používa funkcia Zero Stop a ako ju nastaviť alebo úplne demontovať.

Marek Děngl,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz

Neujde ti žiadna novinka ani akcia – prihlás sa na odber

Prihlásením súhlasíte so spracovaním osobných údajov.