Ako vybrať
Videorecenzia: výhody a nevýhody PCP, CO2 a pružinových vzduchoviek
Aké sú rozdiely medzi vzduchovými pištoľami poháňanými stlačeným vzduchom, oxidom uhličitým alebo pružinou?
##skip_main ##skip_menu ##skip_search
Mirka
Váš košík je prázdny
Pridajte do neho vybraný tovar. Premýšľate, kde začať?
Prehliadnite si najpredávanejšie kusy alebo našu poradňu.
Verná replika vzduchovky Thompson M1A1 od nemeckého výrobcu Umarex. Tento
model funguje len v poloautomatickom režime.
Dlhodobo nedostupný
€ 339.8
Verná replika vzduchovky Thompson M1A1 od nemeckého výrobcu Umarex. Tento model funguje len v režime Semi-Auto a strieľa oceľové BB broky kalibru 4,5 mm. Vzduchovka má veľmi realistickú hmotnosť vďaka celokovovému spracovaniu. Pažba a predpažbie sú vyrobené z polyméru, ktorý verne imituje drevo.
Dve 12g bombičky CO2 sa používajú na pohon a vkladajú sa do zásobníka. Tá je schopná pojať až 30 oceľových striel. Systém Blowback simuluje realistický pohyb záveru pri streľbe. Samozrejmosťou je aj manuálna poistka, ktorá sa nachádza nad pištoľovou rukoväťou.
Toto je veľmi dobrá vzduchom poháňaná replika legendárneho samopalu z druhej svetovej vojny. Strely dosahujú rýchlosť až 136 m/s.
- Poloautomatická verzia
- Realistické spracovanie
- Celokovová konštrukcia
- Spätný úder
Ohodnoťte tovar ako prvý a pomôžte iným s výberom.
Ohodnotením súhlasíte s pravidlami publikácie. Po ich overení bude recenzia obratom zverejnená.