skip_main skip_menu skip_search

Pre začínajúcich strelcov i skúsených lovcov a majiteľov ostrých zbraní

Valiant

Valiant

Značka Valiant vyrába vysoko kvalitné puškohľady pre športovú streľbu a lov. Vznikla roku 2011 v Českej republike a stoja za ňou strelci, ktorí na trhu postrádali kvalitnú optiku za solídnu cenu. Firma má vlastnú továreň a tím expertov a vďaka tomu dokáže vytvoriť produkty so širokou škálou využitia, a to v pomerne krátkom čase. Na svoje si teda prídu vášniví lovci, športoví strelci a vďaka priaznivej finančnej politike aj rekreační strelci. 

 

5 produktových rad na výber

Základný model Valiant Lynx AO má paralaxu na objektíve, kríž Mil-Dot, nízkoprofilové vežičky s podsvietením kríža. Na neho nadväzuje Lynx SF s resetovateľnými vežičkami a Push-Pull systémom na uzamykanie. U strelcov vedie puškohľad Valiant Lynx 4-16x50 SF SIR Mil-Dot. Športovú optiku zastupuje Themys s 5 typmi zámerných krížov vyleptaných v skle. Lovecký puškohľad Kronos ponúka vďaka prednému objektívu s priemerom 56mm dobré optické vlastnosti aj za zhoršenej viditeľnosti.

Portfólio uzatvára vlajková loď vhodná takmer pre každého. Valiant Zephyr má leptaný kríž, 5 zámerných osnov na výber, uzamykateľné a resetovateľné Push-Pull vežičky, bočnú paralaxu a podsvietenie v 2 farbách. Obľúbený je najmä Valiant Zephyr 6-24x50 SF SIR 20X 1/2 Mil-Dot. Vďaka bohatej ponuke nájdete optimálne riešenie, či už hľadáte optiku na vzduchovku alebo guľovnicu.

 

Druhá generácia puškohľadov Valiant

Značka sa neustále snaží držať krok s konkurenciou a súčasnými trendmi. Vďaka tomu vzniká úplne nová séria puškohľadov s prídomkom II. K najvýraznejším novinkám patria prepracované taktické komínky s funkciou Zero-Stop a vylepšené zámerné osnovy. Závodný špeciál Valiant Themys II 10x32 SF Compact HFT MRAD je dokonca dostupný s rektifikáciou v miliradiánoch.

V rámci tohto produktového radu bol predstavený aj kušohľad Valiant Kronos II 4x40 SIR ARC s leptaným skleneným krížom a nízkoprofilovými otvorenými komínmi.

 

Puškohľad Valiant – maximálna odolnosť za všetkých podmienok

Puškohľady Valiant znesú porovnanie aj so známymi značkami. Majú jednodielny tubus plnený dusíkom, sú vodeodolné aj nárazuvzdorné a obstoja za všetkých podmienok. A to aj na najvýkonnejších loveckých kalibroch, kde úsťová energia strely presahuje až 6000 J. Uplatní sa aj na silných pružinových vzduchovkách, kde odolajú spätným rázom a vibráciám.

 

Montáže, kolimátory, nočné videnie a ďalšie príslušenstvo

Okrem puškohľadov firma ponúka aj kolimátory Valiant a novo aj zasádku pre nočné videnie Valiant NOX NV1.

Montáže Valiant sú určené pre všetky ostreľovacie a lovecké pušky. Vyrábajú sa v ČR pomocou najnovších CNC technológií. Používajú sa na ne rovnaké materiály ako u palných zbraní Českej zbrojovky. Keď k tomu pripočítate spoluprácu s profesionálnymi strelcami, dostanete vysoko odolné puškohľadové montáže.

Sortiment spoločnosti zahŕňa aj ďalšie strelecké doplnky ako ručne šité tašky, slnečné clony či krytky. Prezrite si ponuku a vyberte si puškohľad aj s príslušenstvom.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Puškohľady s pevným zväčšením

Puškohľad Valiant Themys II 10x32 SF Compact HFT MRAD

2x

Themys II je už druhou generáciou obľúbeného radu zameriavačov od českej spoločnosti Valiant. Tento kompaktný puškohľad bol špeciálne navrhnutý v spolupráci so športovými strelcami pre streleckú disciplínu HFT. K najvýraznejším novým prvkom patria prepracované komíny s funkciou Zero-Stop.

Skladom > 50 ks, v streda 7. 6. u vás

€ 277.3

Puškohľady s variabilným zväčšením

Puškohľad Valiant Zephyr II 5-20x50 SF SIR FBR MRAD

Druhá generácia úspešného puškohľadu Zephyr od českej spoločnosti Valiant je konečne tu a ponúka celý rad moderných prvkov, na ktoré sme zvyknutí pri oveľa drahších modeloch. K tým najvýraznejším patria vylepšené a prepracované komíny s funkciou Zero-Stop. Tento model má korekciu v miliradiánoch.

Skladom > 100 ks, v streda 7. 6. u vás

€ 376.5

Zasádky

Zasádka Valiant NOX NV1

5x

Nočné videnie Valiant NOX vyniká vynikajúcim pomerom cena/výkon. Umožňuje nočné videnie až do vzdialenosti 200 m.

Skladom > 50 ks, v streda 7. 6. u vás

€ 356.7

Puškohľady s variabilným zväčšením

Puškohľad Valiant Themys II 3-12x42 SF Compact 1/2 Mil-Dot MRAD

Themys II je už druhou generáciou obľúbeného radu zameriavačov od českej spoločnosti Valiant. K najvýraznejším novým prvkom patria prepracované komíny s funkciou Zero-Stop. Tento model využíva všestranný kríž 10× 1/2 Mil-Dot, ktorý nájde uplatnenie v takmer každej situácii bez ohľadu na vzdialenosť.

Skladom > 100 ks, v streda 7. 6. u vás

€ 317.0

Puškohľady s variabilným zväčšením

Puškohľad Valiant Themys II 3-12x42 SF Compact FBR MOA

Themys II je už druhou generáciou obľúbeného radu zameriavačov od českej spoločnosti Valiant. K najvýraznejším novým prvkom patria prepracované komíny s funkciou Zero-Stop. Tento model využíva univerzálnu zámernú osnovu 12× FBR. Kríž sa nachádza v druhej ohniskovej rovine, takže pri zväčšení zostáva rovnaký.

Skladom > 100 ks, v streda 7. 6. u vás

€ 317.0

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz