skip_main skip_menu skip_search

Pre začínajúcich strelcov i skúsených lovcov a majiteľov ostrých zbraní

Valiant

Valiant

Značka vyrába vysoko kvalitné puškohľady pre športovú streľbu a lov. Vznikla roku 2011 v Českej republike a stoja za ňou strelci, ktorí na trhu postrádali kvalitnú optiku za solídnu cenu. Pretože má firma vlastnú továreň a tím expertov, dokáže vytvoriť produkty so širokou škálou využitia, a to v pomerne krátkom čase. Na svoje si teda prídu vášniví lovci, športoví strelci a vďaka priaznivej finančnej politike aj rekreační strelci.

5 PRODUKTOVÝCH LÍNIÍ NA VÝBER

Základný model Valiant Lynx AO má paralaxu na objektíve, kríž Mil-Dot, nízkoprofilové vežičky s podsvietením kríža. Na neho nadväzuje Lynx SF s resetovateľnými vežičkami a Push-Pull systémom pre lockovanie. U strelcov vedie puškohľad Valiant Lynx 4-16x50 SF SIR Mil-Dot. Športovú optiku zastupuje Themys s 5 typmi zámerných krížov vyleptaných v skle. Lovecký puškohľad Kronos ponúka vďaka prednému objektívu s priemerom 56mm dobré optické vlastnosti za zhoršenej viditeľnosti.

Portfólio uzatvára vlajková loď vhodná takmer pre každého. Valiant Zephyr má leptaný kríž, 5 zámerných osnov na výber, Push - Pull lockovacie, resetovateľné vežičky, bočnú paralaxu a podsvietenie v 2 farbách. Obľúbený je najmä puškohľad Valiant 5-20x50 SF SIR FBR. Vďaka bohatej ponuke nájdete optimálne riešenie, nech hľadáte optiku na vzduchovku alebo guľovnicu.

PUŠKOHĽAD VALIANT – MAXIMÁLNE ODOLNÝ V KAŽDOM SMERE

Montáže sú určené pre všetky odstreľovacie a lovecké pušky. Vyrábajú sa v ČR pomocou najnovších CNC strojov. Používajú sa na ne rovnaké materiály ako u palných zbraní Českej Zbrojovky. Keď k tomu pripočítate spoluprácu s profesionálnymi strelcami, dostanete vysoko odolné puškohľadové montáže.

Puškohľady Valiant znesú porovnanie aj so slávnymi značkami. Pretože sú z jednodielneho tubusu, plnené dusíkom, vodeodolné a nárazuvzdorné, tak obstoja za všetkých podmienok. A to aj na najvýkonnejších loveckých kalibroch, kde úsťová energia strely presahuje až 6000 J. Uplatní sa aj na silných pružinových vzduchovkách, kde odolajú rázom a vibráciám.

Okrem optiky firma ponúka aj kolimátory Valiant a ďalšie strelecké doplnky ako ručne šité tašky, slnečné clony či krytky. Prezrite si ponuku a vyberte si puškohľad aj s príslušenstvom.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Príslušenstvo pre puškohľady

Killflash Valiant 50mm

Ide o nástavec na optiku, ktorý zabezpečuje, že puškohľad už nebude vrhať žiadne odlesky. Je určený pre ďalekohľady Valiant Zephyr 4–16×50, 5–20×50 a 6–24×50.

Skladom > 100 ks, v pondelok 22. 8. u vás

€ 23.5

Zasádky

Zasádka Valiant NOX NV1

Nočné videnie Valiant NOX vyniká vynikajúcim pomerom cena/výkon. Umožňuje nočné videnie až do vzdialenosti 200 m.

Skladom > 100 ks, v pondelok 22. 8. u vás

€ 356.7

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz