skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka Air Arms Galahad 4,5mm čierna

Zbraň typu bullpup, která díky dobře tvarované pažbě ihned padne do ruky. Je vybavena regulátorem tlaku pro přesnou střelbu.
Viac informácií

Dlhodobo nedostupný

€ 1 424.2

Chcem info na e-mail, až bude skladom

Odoslaním stráženia súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Záruka:
24 měsíců
Výrobca:
Air Arms
EAN:
201820104606
Katalógový kód:
AR10C17RX12AKO

Air Arms Ďalšie produkty výrobcu

Podobné produkty

Popis produktu

Anglicko sa považuje za kolísku priemyselnej revolúcie, z ktorej potom odštartovala éra industriálneho novoveku. Práve vo Veľkej Británii začali vznikať firmy so zbraňami. Air Arms je spoločnosťou, ktorá je známa širokej verejnosti. Teraz prišla na trh so zbraňou typu bullpup. Galahad je krátka vzduchová puška typu PCP.

Pažbu zbrane zakončenú gumovou pätkou si môžete vybrať podľa svojich predstáv. Je vyrábaná v troch prevedeniach: buk, orech a čierny buk. Celková dĺžka pušky je len 80 cm. Výrobca použil hlaveň nemeckej firmy Lothar Walther s dĺžkou 395 mm. Zvuk vzduchovky je extrémne tichý, a to vďaka plášťu, v ktorom je obalená hlaveň. Plášť je zakončený závitom vhodným pre uchytenie externého moderátora.

Súčasťou zbrane je regulátor tlaku, ktorý je označený na bočnej strane vzduchovky písmenami SR. Výhody regulátora sú vyšší počet výstrelov, a konštantná úsťová rýchlosť. Maximálny plniaci tlak je 200 barov. Po naplnení vám vzduch vo fľaši vydrží na 110 rán. Kartušu môžete plniť aj pomocou rýchloplniaceho quickfill adaptéra. Plniaci otvor je schovaný pod krytkou za manometrom, podobný systém využíva firma Kalibrgun.

Puška disponuje 10-rannými zásobníkmi rovnako ako zbrane AA S510 / S410. Ak ste priaznivci streľby s nôžkami, tak iste oceníte v predpažbí lištu UIT. Pre bezpečný úchop zbrane slúži husto gravírovaná rukoväť. Každý strelec iste ocení integrovanú libelu schovanú v lište. Samotná lišta pre uchytenie puškohľadu je o rozmere 11 mm.

Vynikajúce je aj prebíjanie pušky. Systém je pohodlný a jednoduchý, takže rýchle prebíjanie zvládne bez najmenšieho zaváhania každý. Vzduchovka sa prebíja v prednej časti. Výrobca použil otočnú páku, na ktorú stačí iba zatlačiť smerom nadol, a dôjde k pretočeniu zásobníka, napnutiu bicej pružiny a zasunutiu diabolky do hlavne. Podobné riešenie nájdeme pri modeloch vzduchoviek značiek Walther a Feinwerkbau.

Praktická skúsenosť: Puška sa dobre drží vďaka kvalitne tvarovanej pažbe. Jedná sa o kratší model vhodný na prenos. Pochváliť musíme inžiniera, ktorý navrhol prebíjanie, pretože je rýchle a plynulé. Pažbu skvele zakončuje dobre nastaviteľná a pevná gumová pätka. Výhodou pre mnoho strelcov môže byť rovnaký zásobník ako u modelu S510 / 410.

Obsah balenia

  • Puška Galahad Buk
  • Quickfill
  • zásobník

Videá (1)

Air Arms Galahad

Parametre

Výrobca:
Air Arms
Strelivo:
Diabolky
Kaliber: ?
4,5 mm / .177
Úsťová rýchlosť: ?
250 m/s
Energia: ?
16 J
Hmotnosť:
3600 g
Celková dĺžka:
800 mm
Dĺžka hlavne:
395 mm
Mieridlá:
Nie
Montážna lišta:
Ano
Má zásobník:
Áno
Kapacita zásobníka:
10
Materiál pažby:
Plast
Regulátor tlaku:
Áno
Záruka:
24 měsíců

Pomáhame s výberom

Doporučené články

Ako vybrať vzduchovku?

Vzduchovka je strelná zbraň využívajúca k fungovaniu stlačený vzduch. Pokiaľ máte viac ako 18 rokov, môžete si ju zaobstarať bez zbrojného preukazu.

Ako plniť PCP vzduchovky

V tomto článku sa pozrieme na to, ako naplniť PCP vzduchovku. Pre tých, ktorí nie sú na tento proces zvyknutí, to môže byť trochu mätúce. Všetko preto vysvetlíme od začiatku.

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz