skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka Evanix Monster Premium 5,5mm

Nulový spätný ráz, kvalita spracovania a vysoká presnosť. Tým sa charakterizujú zbrane poháňané stlačeným vzduchom, inak taktiež vetrovky. Odtiaľ označenie PCP = Pre Charged Pneumatic. Sú to najsilnejšie vzduchovky na trhu.
Viac informácií

Tento tovar už nemáme v ponuke
Pozrite sa na podobné produkty skladom

Záruka:
24 měsíců
EAN:
201820104779
Katalógový kód:
MONSTPREM55

Podobné produkty

Popis produktu

Vzduchovka Evanix Monster Premium je výkonná puška s veľkou kapacitou vzduchu. O jej pohon sa stará dvojica kartuší s celkovým objemom až 960 cm3. Ako už naznačuje samotný názov pušky Monster, jedná sa naozaj o veľmi zaujímavú zbraň. 

Vďaka prevedeniu thumbhole sa vám puška bude držať v ruke naozaj pohodlne a pevne, čo ešte umocňuje zdrsnenie rukoväte v mieste úchopu. Ukončovacia pätka pažby je vertikálne nastaviteľná, prispôsobíte si ju tak, aby sa vám pohodlne strieľalo.

Puška je dodávaná s novými zásobníkmi, ktoré firma Evanix vyvíjala pre všetky svoje pušky. Sú predtočené vždy pri vkladaní diaboliek, preto nie je potrebný mechanizmus na ich otáčanie. V balení vás čakajú hneď 2 kusy s kapacitou 10 diaboliek, takže si nemusíte lámať hlavu s prebíjaním po jednom výstrele.

Z ďalších vlastností vás určite osloví nastaviteľná spúšť, pri ktorej si upravíte chod aj odpor presne podľa vašich predstáv.

Zabudovaný manometer je umiestnený netradične. Nájdete ho pri lícnici v zadnej časti pušky.

Praktická skúsenosť s Evanix Monster Premium

Veľmi zaujímavá puška pre strelcov, ktorí vyžadujú dostatok konštantných striel na jedno naplnenie. Monster dobre padne do ruky vďaka pištoľovému úchytu. Váha monštra vďaka kompozitovým kartušiam nie je príliš vysoká.

 

Obsah balenia

  • Puška
  • Zásobník 2ks
  • QuickFill
  • Návod

Parametre

Záruka:
24 měsíců

Pomáhame s výberom

Recenzie zákazníkov (0)

Ohodnoťte tovar ako prvý a pomôžte iným s výberom.

Pridať hodnotenie

Dotazy k produktu (0)

S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

Doporučené články

Ako vybrať vzduchovku?

Vzduchovka je strelná zbraň využívajúca k fungovaniu stlačený vzduch. Pokiaľ máte viac ako 18 rokov, môžete si ju zaobstarať bez zbrojného preukazu.

Ako plniť PCP vzduchovky

V tomto článku sa pozrieme na to, ako naplniť PCP vzduchovku. Pre tých, ktorí nie sú na tento proces zvyknutí, to môže byť trochu mätúce. Všetko preto vysvetlíme od začiatku.

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz