skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka Evanix Speed 5,5mm

Nulový spätný ráz, kvalita spracovania a vysoká presnosť. Tým sa charakterizujú zbrane poháňané stlačeným vzduchom, inak taktiež vetrovky. Odtiaľ označenie PCP = Pre Charged Pneumatic. Sú to najsilnejšie vzduchovky na trhu. Bohužiaľ u nás si musí aj tá najsilnejšia vzduchovka bez ZP vystačiť s maximálnou úsťovou energii 16.
Viac informácií

Tento tovar už nemáme v ponuke
Pozrite sa na podobné produkty skladom

Záruka:
24 měsíců
EAN:
201820104798
Katalógový kód:
SPEED55

Podobné produkty

Popis produktu

Evanix Speed je klasická PCP vzduchovka ráže 5,5 mm, ktorá v sebe skrýva neuveriteľnú rýchlosť. Speed ​​je puška poháňaná elektronikou, a preto nesie model označenie semi-auto. Ak vás nebaví pred každým výstrelom zbraň naťahovať, tak je Evanix Speed tou správnou voľbou pre vás.

Pažba vyrobená z orechového dreva vám vďaka konštrukcii thumbhole výborne padne do ruky. Celkový komfort okrem pištoľovej rukoväte podporuje aj hladko vybrúsená lícnica a posuvná gumená pätka.

Keďže je vzduchovka Evanix Speed ​​poháňaná elektronikou, potrebuje pre svoj chod zdroj energie. Batériu má uschovanú priamo v lícnici. Kartuša disponuje objemom 290 cm3 s maximálnym pracovným tlakom 200 barov. Vzduch je dodávaný pomocou klasického QuickFill pinu Exanix.

Hlaveň je dvojplášťová, vďaka čomu je zbraň výrazne tichšia. Pre ďalšie stlmenie hluku si môžete dokúpiť externý moderátor zvuku. Naskrutkujete ho na 1/2"závit na ústí hlavne.

Telo pušky nie je potiahnuté klasickým čiernením, ale špeciálnou úpravou, ktorá obmedzuje vznik nežiadúcich škrabancov.

Červený spínač na bočnej strane nás upozorňuje či je puška v daný moment pripravená k streľbe. Druhá strana je vybavená manuálnou poistkou proti náhodnému výstrelu.

Puška je dodávaná s novými zásobníkmi, ktoré firma Evanix vyvíjala pre všetky svoje pušky. Sú predtočené vždy pri vkladaní diaboliek, preto nie je potrebný mechanizmus na ich otáčanie.

22 mm RIS lišta je neoddeliteľnou súčasťou tohto modelu. Ponúka možnosť uchytenia vhodnej optiky, nakoľko vzduchovka nie je vybavená pevnými mieridlami.

Praktická skúsenosť s Evanix Speed

Strieľanie bez akéhokoľvek prebíjania je naozaj príjemné a veľmi rýchle. Táto zbraň nás jednoducho uchvátila. Veľkou výhodou je tiež možnosť dokúpenia dvojitého zásobníka, kedy ke kapacita výstrelov naozaj dostačujúca.

Obsah balenia

  • Puška
  • Zásobník 2ks
  • Batérie
  • Nabíjačka
  • Quickfill
  • Návod

Parametre

Záruka:
24 měsíců

Pomáhame s výberom

Dotazy k produktu (0)

S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz