skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka Skout Epoch Black 6,35mm

Špičková vetrovka Epoch z dielne pensylvánskeho výrobcu Skout Airguns je tu a má toho naozaj veľa čo ponúknuť. Americkým konštruktérom sa podarilo vytvoriť vysoko modulárny PCP bullpup s elektromagne­tickým ventilom a digitálnym rozhraním, ktorý môžete vytiahnuť z krabice a rovno ho vziať na najbližšie strelecké preteky.
Viac informácií

Skladom 5 ks, 21. - 24. 6. u vás

Doprava zdarma Možnosti dopravy

€ 3 475.0

Predaj od 18 rokov ?

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získate 2610 vernostných diaboliek. Viac o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobca:
Skout Airguns
EAN:
202320100191
Katalógový kód:
EPOCHBLK25

Skout Airguns Ďalšie produkty výrobcu

Popis produktu

Americká spoločnosť Skout Airguns prichádza na trh so svojou vysoko modulárnou vetrovkou, ktorú si môžete upraviť na svoj obraz. Skout Epoch je možné nastaviť pre všetky populárne druhy diaboliek alebo slugov.

MODULÁRNY DIZAJN

Zbraň je vďaka svojej bullpup konštrukcii veľmi kompaktná a dodáva sa s celkom tromi hlavami veľkosti S (Short) o dĺžke 25” (635 mm). Jednotlivé hlavne sa od seba líšia druhy vývrtov a nájdete tu hlboký, štandardný a jemný vývrt pre rôzne druhy strela. K dispozícii je aj dlhšia varianta L (Long) s dĺžkou 35” (889 mm), ktorú si však musíte dokúpiť samostatne. Hlaveň sa vkladá do karbónového plášťa, ktorý je zakončený integrovaným moderátorom hluku.

Plne nastaviteľná pažba vám umožní upraviť si výšku lícnice aj pozíciu pätky. Ergonomicky tvarovaný pištoľový úchop zaručuje vysoký komfort a priamo nad ním je umiestnená nabíjacia páka, ktorú je možné prehodiť na druhú stranu. Vzduchová kartuša má kapacitu 500 cm3.

PRVÁ PCP VETROVKA S DIGITÁLNYM ROZHRANÍM

Skout Epoch využíva revolučný elektromagnetický ventil s digitálnym rozhraním zabudovaným priamo do rukoväte. Na zadnej strane pažbičky nájdete decentný OLED displej s červeným spínačom. Pred spúšťou je umiestnené podsvietené tlačidlo, ktoré funguje ako digitálna poistka a tiež slúži na prepínanie jednotlivých funkcií a ich programovanie. 

Môžete si vybrať medzi režimami LIMIT, MATCH alebo HUNT a tiež si napríklad nastaviť časovač automatického zaistenia medzi jednotlivými výstrelmi alebo si zvoliť jeden z troch hlasov zvukovej odozvy a nastaviť ich hlasitosť. Tiež tu nechýba možnosť nastavenia automatického vypnutia a mnoho ďalších užitočných funkcií.

Funkčnosť celej zbrane závisí práve od tohto systému. S vybitou batériou si teda nezastrieľate. Zabudovanú Li-Ion batériu môžete nabíjať pomocou dodávaného USB-C kábla a nabíjačky, ktorú bohužiaľ výrobca dodáva v USA štandardu bez európskeho adaptéra. Je možné ju však nahradiť akoukoľvek USB nabíjačkou so vstupným napätím 100-240V.

O bezpečnosť sa stará už spomínaná digitálna poistka a indikátor uzavretia záveru. Najprv je teda nutné zapnúť digitálne rozhranie červeným spínačom na rukoväti. Pred samotným výstrelom musíte mať plne uzavretý záver (nabíjacia páka v prednej pozícii) a zároveň stlačiť tlačidlo poistky pred spúšťou. Zbraň bude pripravená na streľbu, akonáhle bude tlačidlo poistky svietiť na červeno.

VYNIKAJÚCE STRELECKÉ VLASTNOSTI A BOHATÉ PRÍSLUŠENSTVO

Športová spúšť s veľmi jemným chodom je plne nastaviteľná a vysokokapacitný zásobník má magnetickú krytku pre ľahšie plnenie diaboliek. Po hornej strane tela sa tiahne dlhá Picatinny lišta na uchytenie vami zvoleného puškohľadu. Predpažbie s M-LOK slotmi umožňuje pripojenie celého radu ďalších doplnkov.

Skout Epoch sa dodáva v polstrovanom kufri značky Plano s bohatou sadou príslušenstva a náradia v štýlovom pevnom puzdre.

 

Kľúčové vlastnosti

– Vysoko modulárna platforma

– Oplášťovaná hlaveň so zabudovaným moderátorom hluku

– Digitálne rozhranie

– Plne nastaviteľná pažba

– M-LOK predpažbie

– Dodávané v kufri Plano

Obsah balenia

 • Vzduchovka Skout Epoch Black 6,35mm
 • Zásobník - 1ks
 • Hlaveň S 25”
 • Hlaveň S- 25”
 • Hlaveň S+ 25”
 • Súprava imbusových kľúčov
 • Súprava náhradných črienok
 • Súprava náhradného tesnenia
 • Kľúč na ventil
 • Kľúč na hlaveň
 • USB-C kábel a nabíjačka (USA štandard)
 • Kufor Plano
 • Pevné puzdro na príslušenstvo

Videá (4)

Vzduchovka Skout Epoch Black 6,35mm

Vzduchovka Skout Epoch Black 6,35mm

Vzduchovka Skout Epoch Black 6,35mm

Vzduchovka Skout Epoch Black 6,35mm

Vzduchovka Skout Epoch Black 6,35mm

Vzduchovka Skout Epoch Black 6,35mm

Vzduchovka Skout Epoch Black 6,35mm

Vzduchovka Skout Epoch Black 6,35mm

Parametre

Výrobca:
Skout Airguns
Kaliber: ?
6,35 mm / .25
Strelivo:
Diabolky
Úsťová rýchlosť: ?
334 m/s
Energia: ?
120 J
Pracovný tlak: ?
300 bar
Hmotnosť:
4310 g
Celková dĺžka:
880 mm
Dĺžka hlavne:
635 mm
Mieridlá:
Nie
Montážna lišta:
Ano
Typ montážnej lišty:
22 mm
Má zásobník:
Áno
Kapacita zásobníka:
25
Pohon: ?
PCP
Regulátor tlaku: ?
Áno
Režim streľby:
Prebíjanie
Záruka:
24 měsíců

Pomáhame s výberom

Doporučené strelivo (1)

Recenzie zákazníkov (0)

Ohodnoťte tovar ako prvý a pomôžte iným s výberom.

Pridať hodnotenie

Ohodnotením súhlasíte s pravidlami publikácie. Po ich overení bude recenzia obratom zverejnená.

Dotazy k produktu (0)

S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

Náhradné diely (1)

Podobné produkty

Doporučené články

Ako vybrať vzduchovku?

Vzduchovka je strelná zbraň využívajúca k fungovaniu stlačený vzduch. Pokiaľ máte viac ako 18 rokov, môžete si ju zaobstarať bez zbrojného preukazu.

Ako plniť PCP vzduchovky

V tomto článku sa pozrieme na to, ako naplniť PCP vzduchovku. Pre tých, ktorí nie sú na tento proces zvyknutí, to môže byť trochu mätúce. Všetko preto vysvetlíme od začiatku.

Vzduchovky s tureckými koreňmi

Turecké vzduchovky predstavujú fenomén, ktorý stále evolvuje a neprestáva prekvapovať novými technickými riešeniami a nápaditými dizajnovými prvkami.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz