skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka Taipan Veteran Compact 5,5mm Beech

Vzduchovka s ráží 5,5 mm. Spoušťový systém zajišťuje variabilní nastavení odporu a polohy. Boční pákový mechanismus nabíjení.
Viac informácií

Skladom 7 ks, v štvrtok 18. 8. u vás

Možnosti dopravy

€ 1 488.8

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získate 1120 vernostných diaboliek. Viac o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobca:
Taipan
EAN:
8594198000314
Katalógový kód:
TAP11

Ďalšie produkty výrobcu

Popis produktu

Taipan Veteran Compact spadá medzi kompaktné modely bullpup konštrukcie, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi obľúbené. Vyznačuje sa vysokou kvalitou a detailným spracovaním jednotlivých dielov. Vďaka tomu sa vyrovná oveľa drahším modelom vzduchoviek. Okrem samotnej zbrane vás v balení čakajú dva zásobníky, jednoranová redukcia a quickfill adaptér.

Hlavné inovácie vzduchovky Taipan Veteran sa týkajú oblasti prebíjania. Prvou je skutočnosť, že nedokážete nabiť diabolku dvakrát. Tým predídete upchatiu hlavne. Druhá vec sa týka oblasti hlavne a otvoru pre vzduch, ktorý bol vytvorený tak, aby nedochádzalo k deformácii diabolky.

Pre upevnenie puškohľadu využijete 22 mm weaver lištu, ktorá je umiestnená v strede zbrane a je naklonená o 20 MOA. Hlaveň zakončuje kvalitný moderátor, ktorý je s hlavňou spojený 1/2" UNF závitom. Pod hlaveň výrobca umiestnil veľkokapacitný kontajner vzduchu. Kartuša prechádza cez celú dĺžku pušky a je zakončená manometrom Wika. Veľkosť kartuše je 225 cm3.

Aktuálny tlak počas plnenia vzduchu je označený číslami v jednotkách bar. V prednej časti je umiestnený otvor pre quickfill adaptér. Nabíjanie prebieha pomocou bočného pákového mechanizmu, Nabíjanie prebieha pomocou bočného pákového mechanizmu, pri ktorom oceníte jeho presnosť a ľahký chod.

Nastaviteľný spúšťový mechanizmus ponúka úpravu odporu a polohu spúšte presne podľa vašich predstáv. Pred spúšťou nájdete manuálnu poistku, ktorá je dostupná a ľahko ovládateľná

Buková pažba vzduchovky je vyrobená v Španielsku. Ukončuje ju gumená pätka, ktorá tlmí spätné rázy. Tým zvyšuje komfort streľby. V prevedení Compact je zbraň veľmi ľahká. Jej celková hmotnosť je len 3050 g.

Vzduchovky Taipan sú zostavované a finalizované v Českej republike.

Praktická skúsenosť s Taipan Veteran Compact

Jedná sa o veľmi dobre spracovanú pušku v štýle Bullpup. Výhodou týchto vzduchoviek sú nemeckej hlavne Lothar Walther. Skúsili sme ju prehnať a streľba bola veľmi presná. Veľký zásobník vzduchu zaistí dostatok výstrelov.

Obsah balenia

  • Puška
  • Zásobník 2ks
  • Jednoranná redukcia
  • Náhradné tesnenie
  • Quicfill
  • Návod

Videá (2)

Taipan Veteran

Taipan Veteran

Parametre

Výrobca:
Taipan
Kalibre:
5,5 mm / .22
Úsťová rýchlosť:
240 m/s
Hmotnosť:
3050 g
Záruka:
24 měsíců
Energia: ?
45 J
Celková dĺžka:
600 mm
Strelivo:
Diabolky
Montážna lišta:
Ano
Dĺžka hlavne:
350 mm
Kapacita zásobníka:
10
Má zásobník:
Áno
Materiál pažby:
Buk
Mieridlá:
Nie
Pohon:
PCP
Regulátor tlaku:
Áno

Pomáhame s výberom

Dotazy k produktu (0)

S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

Podobné produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz