skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka Taipan Veteran Long 6,35mm Beech

Vzduchovka v ráži 6,35mm, která je určena pro lovecké účely. Součástí je kvalitní německá hlavneň Lothar Walther.
Viac informácií

Dočasne nedostupný

€ 1 531.7

Chcem info na e-mail, až bude skladom

Odoslaním stráženia súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Záruka:
24 měsíců
Výrobca:
Taipan
EAN:
8594198000222
Katalógový kód:
TAP02

Ďalšie produkty výrobcu

Podobné produkty

Popis produktu

Taipan Veteran Long spadá medzi modely bullpup konštrukcie s predĺženou hlavňou. Vyznačuje sa vysokou kvalitou a detailným spracovaním jednotlivých dielov. Vďaka tomu sa vyrovná oveľa drahším modelom vzduchoviek. Okrem samotnej zbrane vás v balení čakajú dva zásobníky, jednoranová redukcia a quickfill adaptér.

Hlavné inovácie vzduchovky Taipan Veteran sa týkajú oblasti prebíjania. Prvou je skutočnosť, že nedokážete nabiť diabolku dvakrát. Tým predídete upchatiu hlavne. Druhá vec sa týka oblasti hlavne a otvoru pre vzduch, ktorý bol vytvorený tak, aby nedochádzalo k deformácii diabolky.

Pre upevnenie puškohľadu využijete 22 mm weaver lištu, ktorá je umiestnená v strede zbrane a je naklonená o 20 MOA. Hlaveň zakončuje kvalitný moderátor, ktorý je s hlavňou spojený 1/2" UNF závitom. Pod samotnú hlavňou výrobca umiestnil veľkokapacitný kontajner vzduchu. Kartuša prechádza cez celú dĺžku pušky a je zakončená manometrom Wika. Veľkosť kartuše 355 cm3 vám dáva k dispozícii množstvo výstrelov na jedno naplnenie.

Aktuálny tlak počas plnenia vzduchu je označený číslami v jednotkách bar. V prednej časti je umiestnený otvor pre quickfill adaptér. Nabíjanie prebieha pomocou bočného pákového mechanizmu, pri ktorom oceníte jeho presnosť a ľahký chod.

Nastaviteľný spúšťový mechanizmus ponúka úpravu odporu a polohy spúšte presne podľa vašich predstáv. Pred spúšťou nájdete manuálnu poistku, ktorá je dostupná a ľahko ovládateľná.

Buková pažba vzduchovky je vyrobená v Španielsku. Ukončuje ju gumená pätka, ktorá tlmí spätné rázy. Tým zvyšuje komfort streľby.

Vzduchovky Taipan sú zostavované a finalizované v Českej republike.

Praktická skúsenosť s Taipan Veteran Long

Jedná sa o veľmi dobre spracovanú pušku v štýle Bullpup. Výhodou týchto vzduchoviek sú nemeckej hlavne Lothar Walther. Skúsili sme ju prehnať a streľba bola veľmi presná. Veľký zásobník vzduchu zaistí dostatok výstrelov.

Obsah balenia

  • kaZásobník 2ksJednoranná redukciaNáhradné tesnenieQuicfillNávod

Videá (1)

Taipan Veteran

Parametre

Výrobca:
Taipan
Kalibre:
6,35 mm / .25
Úsťová rýchlosť:
280 m/s
Hmotnosť:
3550 g
Záruka:
24 měsíců
Energia: ?
85 J
Celková dĺžka:
810 mm
Strelivo:
Diabolky
Montážna lišta:
Ano
Dĺžka hlavne:
550 mm
Kapacita zásobníka:
10
Má zásobník:
Áno
Materiál pažby:
Buk
Mieridlá:
Nie
Pohon:
PCP
Regulátor tlaku:
Áno

Pomáhame s výberom

Dotazy k produktu (0)

S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz