skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka Taipan Veteran Long 6,35mm Laminate

Vzduchovka s ráží 6,35 mm. Spoušťový systém zajišťuje variabilní nastavení odporu a pozice spouště. Boční pákový mechanismus nabíjení.
Viac informácií

Skladom 1 ks, v štvrtok 18. 8. u vás

Možnosti dopravy

€ 1 582.9

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získate 1190 vernostných diaboliek. Viac o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobca:
Taipan
EAN:
8594198000215
Katalógový kód:
TAP01

Ďalšie produkty výrobcu

Popis produktu

Taipan Veteran Long spadá medzi modely bullpup konštrukcie s predĺženou hlavňou. Vyznačuje sa vysokou kvalitou a detailným spracovaním jednotlivých dielov. Vďaka tomu sa vyrovná oveľa drahším modelom vzduchoviek. Okrem samotnej zbrane vás v balení čakajú dva zásobníky, jednoranová redukcia a quickfill adaptér.

Hlavné inovácie vzduchovky Taipan Veteran sa týkajú oblasti prebíjania. Prvou je skutočnosť, že nedokážete nabiť diabolku dvakrát. Tým predídete upchatiu hlavne. Druhá vec sa týka oblasti hlavne a otvoru pre vzduch, ktorý bol vytvorený tak, aby nedochádzalo k deformácii diabolky.

Pre upevnenie puškohľadu využijete 22 mm weaver lištu, ktorá je umiestnená v strede zbrane a je naklonená o 20 MOA. Hlaveň zakončuje kvalitný moderátor, ktorý je s hlavňou spojený 1/2" UNF závitom. Pod samotnú hlavňou výrobca umiestnil veľkokapacitný kontajner vzduchu. Kartuša prechádza cez celú dĺžku pušky a je zakončená manometrom Wika. Veľkosť kartuše 355 cm3 vám dáva k dispozícii množstvo výstrelov na jedno naplnenie.

Aktuálny tlak počas plnenia vzduchu je označený číslami v jednotkách bar. V prednej časti je umiestnený otvor pre quickfill adaptér. Nabíjanie prebieha pomocou bočného pákového mechanizmu, pri ktorom oceníte jeho presnosť a ľahký chod.

Nastaviteľný spúšťový mechanizmus ponúka úpravu odporu a polohy spúšte presne podľa vašich predstáv. Pred spúšťou nájdete manuálnu poistku, ktorá je dostupná a ľahko ovládateľná.

Odolná a ľahká laminátová pažba v čierno-bielom prevedení je vyrobená v Taliansku. Ukončuje ju gumená pätka, ktorá tlmí spätné rázy. Tým zvyšuje komfort streľby.

Vzduchovky Taipan sú zostavované a finalizované v Českej republike.

Praktická skúsenosť s Taipan Veteran Long

Jedná sa o veľmi dobre spracovanú pušku v štýle bullpup. Výhodou týchto vzduchoviek sú nemeckej hlavne Lothar Walther. Skúsili sme ju prehnať a streľba bola veľmi presná. Veľký zásobník vzduchu zaistí dostatok výstrelov. Prevedenie long odporúčame hlavne strelcom, ktorí hľadajú veľkú kapacitu výstrelov na jedno naplnenie. Tento variant má krásnu lamino pažbu v čierno-bielom prevedení. Lamino pažby sú vyrábané v Taliansku.

Obsah balenia

  • Puška
  • Zásobník 2ks
  • Jednoranná redukcia
  • Náhradné tesnenie
  • Quicfill
  • Návod

Videá (2)

Taipan Veteran

Taipan Veteran

Parametre

Výrobca:
Taipan
Kalibre:
6,35 mm / .25
Úsťová rýchlosť:
280 m/s
Hmotnosť:
3550 g
Záruka:
24 měsíců
Energia: ?
85 J
Celková dĺžka:
810 mm
Strelivo:
Diabolky
Montážna lišta:
Ano
Dĺžka hlavne:
550 mm
Kapacita zásobníka:
10
Má zásobník:
Áno
Materiál pažby:
Lamino
Mieridlá:
Nie
Pohon:
PCP
Regulátor tlaku:
Áno
Režim streľby:
Prebíjanie

Pomáhame s výberom

Dotazy k produktu (2)

K
Kansas Davy, 23.06.2022
Dá sa to koupit i bez ZP.?
M
Michal , 24.06.2022
Dobrý den, ano zbraň je možné zakoupit bez ZP. Veškeré námi nabízené zbraně jsou Kategorie D. Není tedy nutné vlastnit ZP a nepodléhají ani ohlašovací povinnosti.
K
Kansas Davy, 23.06.2022
Dá sa to koupit i bez ZB.?
M
Michal , 24.06.2022
Dobrý den, ano zbraň je možné zakoupit bez ZP. Veškeré námi nabízené zbraně jsou Kategorie D. Není tedy nutné vlastnit ZP a nepodléhají ani ohlašovací povinnosti.
S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

Podobné produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz