skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka Cometa Orion SPR 5,5 mm

Vysokokapacitná kazeta s objemom 225 cm3. Nastaviteľná spúšť. Krásne gravírovaná buková pažba s nastaviteľnou lícnicou.
Viac informácií

Dočasne nedostupný

€ 511.8

Chcem info na e-mail, až bude skladom

Odoslaním stráženia súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Záruka:
24 měsíců
Výrobca:
Cometa
EAN:
201820104689
Katalógový kód:
OR00P550X

Ďalšie produkty výrobcu

Podobné produkty

Popis produktu

Keďže ide o vzduchovú pušku PCP, ktorá je poháňaná stlačeným vzduchom, na jej prevádzku je potrebné zakúpiť valec alebo ručnú pumpu. Na prvý pohľad vás zaujme kvalitná buková pažba pušky, ktorá je vybavená nastaviteľnou univerzálnou lícnicou. Na konci pažby je umiestnená gumová antivibračná topánka pre väčšie pohodlie pri streľbe.

Ak chcete zbraň pri streľbe s dvojnožkou podoprieť, nie je potrebné do pažby vŕtať úchyt. Na spodnej strane pažby sa nachádza krúžok na pripevnenie dvojnožky. Ďalšou veľkou výhodou je druhé očko, ktoré sa nachádza na konci pažby pod lícnicou a slúži napríklad na pripevnenie popruhu.

Na rozdiel od pružinových vzduchoviek tejto značky je model ORION vybavený kovovým lučišťom a spúšťou. Bezpečnosť je umiestnená pred spúšťou, a preto sa ľahko ovláda. Na spodnej časti zásobníka nájdete aj manometer, na ktorom vždy vidíte aktuálny tlak v zásobníku. Vzduchová kazeta pojme 225 cm3 vzduchu a vďaka tomu môžeme na jedno naplnenie urobiť až 100 výstrelov. Samozrejme, môžeme ho naplniť pomocou rýchlonaplňovacieho adaptéra, ktorý je vždy súčasťou balenia. Ak ju chcete úspešne naplniť, stačí ju nasunúť na koniec nábojnice.

Hlaveň tejto vzduchovky je kovaná, má klasických dvanásť drážok a závit 1/2 UNF. Používateľ ocení aj to, že zbraň je vybavená moderátorom hluku, vďaka ktorému bude výstrel tichší. Každá vzduchovka je vybavená opakovacím zásobníkom, ktorý vám umožní strieľať rýchlejšie a nemusíte pred výstrelom vždy zasúvať úderník. Vzduchovka sa nabíja pomocou klasického zadného kohútika s guľôčkou.

Vzduchovka Orion nie je vybavená manuálnymi mieridlami, preto odporúčame zakúpiť kvalitný puškohľad na streľbu na vzdialenosti do 50 metrov. Na montáž sa na pištoli nachádza 11 mm rybinový kolík.

Celková dĺžka pušky s moderátorom je 1060 mm (910 mm bez moderátora).

Obsah balenia

  • Pušky
  • Zásobník
  • Adaptér Quickfill
  • Moderátor hluku
  • Pokyny

Videá (1)

Cometa Orion SPR

Parametre

Výrobca:
Cometa
Kalibre:
5,5 mm / .22
Úsťová rýchlosť:
270 m/s
Hmotnosť:
3300 g
Záruka:
24 měsíců
Energia: ?
40 J
Celková dĺžka:
1060 mm
Strelivo:
Diabolky
Montážna lišta:
Ano
Dĺžka hlavne:
470 mm
Kapacita zásobníka:
13
Má zásobník:
Áno
Materiál pažby:
Buk
Mieridlá:
Nie
Pohon:
PCP
Regulátor tlaku:
Nie

Pomáhame s výberom

Dotazy k produktu (0)

S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz