skip_main skip_menu skip_search

Pre všetky prípady

Farebné filtre na svietidlá (baterky)

Pomáhame s výberom

Farebné filtre sú praktickým doplnkom k svietidlám. Sú užitočné napríklad k signalizácii, ale dôležitú rolu hrajú pri používaní v poľovníctve. Napríklad červené svetlo je v noci menej rušivé pre zver a ani toľko neovplyvňuje nočné videnie lovca. Zelené svetlo je zase ideálne pre pohyb v lese alebo v nízkych režimoch svietidla pri čítaní mapy.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Červený filter Fenix AOF-S

Špeciálne navrhnutý červený filter AOF sa vyznačuje silným červeným svetelným signálom, ktorý ľahko odolá náročným podmienkam.

Skladom 1 ks, 21. - 24. 6. u vás

€ 5.9

Modrý filter Fenix AOF-L

Vysoko odolný filter vyrobený zo špeciálne vyvinutého polyméru. Vďaka tomu je odolný voči pádu alebo mechanickému poškodeniu.

Dočasne nedostupný

€ 7.5

Detail

Zelený filter Fenix AOF-L

Zelený filter pre baterky Fenix. Jeho konštrukcia je vyrobená z odolného polyméru. Filter sa dá ľahko nasadiť a odňať zo svietidla.

Dlhodobo nedostupný

€ 8.3

Detail

Červený filter Fenix AOF-L

Špeciálne navrhnutý červený filter AOF sa vyznačuje silným červeným svetelným signálom, ktorý ľahko odolá náročným podmienkam.

Dlhodobo nedostupný

€ 8.3

Detail

FAREBNÉ FILTRE NA SVIETIDLÁ

Farebné filtre sú praktickým doplnkom k svietidlám. Sú užitočné napríklad k signalizácii, ale dôležitú úlohu hrajú pri používaní v poľovníctve. Napríklad červené svetlo je v noci menej rušivé pre zver a ani toľko neovplyvňuje nočné videnie lovca. Zelené svetlo je zase ideálne pre pohyb v lese alebo v nízkych režimoch svietivosti k čítaniu mapy. Dostupné máme farebné filtre k svietidlam Fenix a Armytek.

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz